Babymeble.pl   »   Wszystko dla niemowląt   /   Śpiworki i zawijaki   /   Zawijaki dla niemowląt   /   Zawijak SwaddleMe - różowe/białe paski

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Zawijak SwaddleMe - różowe/białe paski

Wyjątkowo mięciutki otulaczek SwaddleMe dzięki jakości materiału wywołuje uczucie komfortu i bezpieczeństwa i jest polecany przez amerykańskich lekarzy .. więcej

Nasza cena: od 78,1 Zł
Ocena produktu
4.5
20 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
5272-0 S 78,1 Zł chwilowo wyprzedane
5272-2 L 78,1 Zł chwilowo wyprzedane

Zawijak SwaddleMe - różowe/białe paski

Wyjątkowo mięciutki otulaczek SwaddleMe dzięki jakości materiału wywołuje uczucie komfortu i bezpieczeństwa i jest polecany przez amerykańskich lekarzy pediatrów. Znana na całym świecie marka SwaddleMe niemowlaki uspokaja, zapobiega stresowi i łagodzi objawy kolki tym, że dla dziecka stwarza poczucie bezpieczeństwa i czuje się jak łonie matki.

Wiele razy oceniony otulaczek SwaddleMe zmienił sen nie tylko niemowląt, ale również ich rodziców. Pomaga niemowlęciu w nocy dłużej spać, odpinana dolna część pozwala na szybką zmianę pieluchy, podczas gdy reszta ciała jest otulona.

Badania pokazały, że otulaczek zmniejsza ryzyko SIDS (Zespół Nagłej Śmierci Niemowląt) dzięki promowaniu pozycji do spania na plecach.

Materiał: 100% bawełna

KOLORY: biały, różowy
więcej marki: Summer Infant

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
20 klientów
głosowało