Babymeble.pl   »   Dekoracje   /   Tapety dla dzieci   /   Tapety dla dzieci   /   Fototapeta 8-częściowa - Ben 10 Omniverse

Wyprzedaż
zniżki

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Fototapeta 8-częściowa - Ben 10 Omniverse

Ben i misja kosmiczna! Okazja dla Bena, Frankestrike, Snare - Oh, żeby stawić czoła wrogowi i pokazać swoją siłę. Walka ze złem to rzecz najważniejsza! .. więcej

Nasza cena: 206,1 Zł
Pierwotna cena: 232,7 Zł
Ocena produktu
4.5
13 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
3962-0 Fototapeta 8-częściowa - Ben 10 Omniverse 232,7 Zł 206,1 Zł chwilowo wyprzedane

Fototapeta 8-częściowa - Ben 10 Omniverse

Ben i misja kosmiczna! Okazja dla Bena, Frankestrike, Snare - Oh, żeby stawić czoła wrogowi i pokazać swoją siłę. Walka ze złem to rzecz najważniejsza!
Nowość firmy Waltastic fototapeta 8-elementowa, która ozdobi każdy pokoik dziecięcy.

Tapeta ma wymiary 203 cm szerokości i 243 cm wysokości. Składa się z 8 paneli(pasów).

ZANIM ROZPOCZNIESZ:
Tapeta składa się z ośmiu paneli. Poprzez ścisłe procedury kontroli jakości produkcji staramy się przynieść produkty o najwyższej i doskonałej jakości.

Przed zastosowaniem kleju, połóż poszczególne panele na podłogę, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z jakości druku i koloru, a panele są wyrównane - proszę pamiętać, że wszystkie krawędzie, które będą się pokrywać, mają około 6 mm szerszy druk.

Jeśli znajdziesz jakieś wady, należy natychmiast skontaktować się z dostawcą. Jeżeli przykleisz jakikolwiek odcinek tapety na ścianę, to nie gwarantujemy wymiany lub zwrotu.

Po przyklejeniu tapety na ścianę albo podczas jej aplikacji firma Walltastic nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia tapety.

WYMIAR: 203x243 cm
więcej marki: Walltastic

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
13 klientów
głosowało