Babymeble.pl   »   Meble dziecięce   /   Stoliki dla dzieci   /   Biurka dla dzieci   /   Pisanie stół z magazynowanie miejscem Clarissa

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Pisanie stół z magazynowanie miejscem Clarissa

Clariss - wyrafinowana elegancja i elegancka linia! Kolekcja Clariss przycina wyrafinowane detale, klasyczny kształt i idealne proporcje. Uniwersalne kolekcje .. więcej

Nasza cena: od 2 465,2 Zł
Ocena produktu
4.3
3 Ocena produktu


Pisanie stół z magazynowanie miejscem Clarissa

Clariss - wyrafinowana elegancja i elegancka linia! Kolekcja Clariss przycina wyrafinowane detale, klasyczny kształt i idealne proporcje. Uniwersalne kolekcje przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Oferta obejmuje dwa klasyczne warianty kolorystyczne - biały i czarny . Ciekawy efekt można uzyskać łącząc i dopasowując dwa kolory obok siebie w jednej przestrzeni życiowej.

Za pomocą mebli Clariss możesz stworzyć w każdym wnętrzu niepowtarzalną atmosferę, urok i stworzyć coś w stylu nostalgicznego dotyku i glamour.

Stół z szufladą - funkcjonalny, praktyczny, świetnie wygląda, z bardzo ciekawym rozwiązaniem na nogi pod biurkiem. Idealnie pasuje do stylowej linii całej kolekcji "Clariss".

Wyposażony w podręczną tacę zapewnia komfort nauki i pracy. Podobnie jak inne meble z kolekcji Clariss, dostępny jest w dwóch kolorach i dwóch różnych wersjach - BLOCK i CIRCLE .

BLOK - kwadratowy kształt nóg stołu
CIRCLE - zaokrąglony kształt nogi stołu

Konstrukcja mebla wykonana jest z płyty wiórowej, melaminy. Czoło, wieńce, panele przednie i nogi wykonane są z lakierowanego MDF.

 

Czas realizacji mebli - 7 tygodni.

więcej marki: Timoore

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.3
3 klientów
głosowało