Babymeble.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Łóżeczka   /   Łóżeczka drewniane   /   Łóżeczko dla dzieci Goo

zniżki

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Łóżeczko dla dzieci Goo

Kolekcja First jest piękna, nowoczesna, delikatna i odpowiednia dla wszystkich noworodków i niemowląt. Łóżeczko jest oryginalne, ma niepowtarzalny wygląd i .. więcej

Nasza cena: od 1 377,5 Zł
Pierwotna cena: od 1 540,2 Zł
Ocena produktu
4.6
5 Ocena produktu


Łóżeczko dla dzieci Goo

Kolekcja First jest piękna, nowoczesna, delikatna i odpowiednia dla wszystkich noworodków i niemowląt. Łóżeczko jest oryginalne, ma niepowtarzalny wygląd i design, który pokochają zarówno dzieci i rodzice.

Jest produkowane z materiału najwyższej jakości w odniesieniu do wrażliwości dziecka. Drewniane elementy, w tym okleiny, są obrabiane ręcznie, łącznie z domieszkami naturalnych olejków roślinnych.

Deski przednie szafek i szuflad wykonane są z płyty MDF. Przegrody łóżka pokryte są farbami akrylowymi, które są ekologiczne. To mebel, który nadaje się dla wszystkich, którzy poszukują skromność, prostotę i nowoczesny wygląd.

Zapewnia dzieciom bezpieczeństwo podczas korzystania - niebezpieczne miejsca, które mogłyby spowodować obrażenia, takie jak narożniki, są zaokrąglone. Oleje i lakiery, które są wykorzystywane w produkcji, są bezpieczne dla dzieci i ich zdrowia.

Połączenie kolorów jest harmonijne, nowoczesne i ma działanie uspokajające. Uchwyty są oryginalne, naturalne drewno nadaje ton całej kolekcji. Fronty łóżka wykonane są z lakierowanego MDF fornirowanego naturalną okleiną dębową. Ścianki działowe wykonane są z lakierowanego drewna bukowego.

Czas realizacji zamówienia wynosi siedem tygodni, całkowita waga wynosi 34 kg.

Odpowiedni rozmiar materacu to 120 x 60 cm.

Wymiar łóżeczka: 120x60 cm
Dodatkowe cechy łóżeczka: wyjmowane szczebelki, regulacja poziomu stelaża
Materiał łóżeczka: drewno/ płyta MDF
Kolor łóżeczka: naturalny, brązowy, niebieski, pomarańczowy, różowy, zielony, różnokolorowe kombinacje
więcej marki: Timoore

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.6
5 klientów
głosowało