Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów
Produkty w kategorii

Zasłona dekoracyjna London City

191,5 zł

Dzięki tej zasłonie każde pomieszczenie jest w stanie przemienić się w oryginalne i niebanalne wnętrze. Ekskluzywna kolekcja zasłon dekoracyjnych przynosi pożytek z precyzyjnego wykonania detali dzięki nowej technologii druku. Z pewnością docenią Państwo materiał, z którego jest zasłona wykonana. Tkanina o bardzo gęstej i trwałej strukturze, wykonana z 100% bawełny z aksamitną powierzchnią.

Zasłona dekoracyjna Praga

191,5 zł

Przynosi atmosferę pięknej Pragi. Ekskluzywna kolekcja zasłon dekoracyjnych przynosi pożytek z precyzyjnego wykonania detali dzięki nowej technologii druku. Z pewnością docenią Państwo materiał, z którego jest zasłona wykonana. Tkanina o bardzo gęstej i trwałej strukturze, wykonana z 100% bawełny z aksamitną powierzchnią.

Zasłona dekoracyjna Love Paris

191,5 zł

Zasłona Love Paris przynosi elegancję Francji do Twojego pokoju. Dzięki tej zasłonie każde pomieszczenie jest w stanie przemienić się w oryginalne i niebanalne wnętrze. Ekskluzywna kolekcja zasłon dekoracyjnych przynosi pożytek z precyzyjnego wykonania detali dzięki nowej technologii druku. Z pewnością docenią Państwo materiał, z którego jest zasłona wykonana.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce