Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów
Produkty w kategorii

LILU Wózek wiklinowy dla lalek

od 372,3 zł

Cudowny wózek dla lalek z wikliny. Wyplatany z polskiej wikliny, bardzo trwałej i odpornej na czynniki zewnętrzne! Wózeczek malowany farbą wodną, bez dodatku rozpuszczalników, co sprawia że jest to produkt absolutnie bezpieczny dla dziecka i dla środowiska naturalnego! W zestawie znajduje się też kołderka i poduszeczka dla lali.

Wózek dla lalek drewniany z pościelą

149,5 zł

To nie tylko wózek dla lalek, pchacz pomaga w nauce chodzenia! Rączka umieszczona jest na takiej wysokości, aby ułatwić dziecku pchanie wózeczka. Pomaga utrzymać równowagę, przyspiesza naukę chodzenia. Kółka mają specjalne gumowe opaski, które zapobiegają ślizganiu się kół i gwarantują dobrą przyczepność.

Drewniany wózek dla lalek - pchacz

83,- zł

To nie tylko wózek dla lalek, pchacz pomaga również w nauce chodzenia. Cechy: - zabawka i pchacz - pomaga utrzymać równowagę, przyspiesza naukę chodzenia - kółka mają specjalne gumowe opaski, które zapobiegają ślizganiu się kół, nie będą też rysowały podłogi Materiał: drewno Wymiary: 33x42x60 cm 0

Drewniany wózek dla lalek - pchacz

71,3 zł

To nie tylko wózek dla lalek, pchacz pomaga również w nauce chodzenia. Cechy: - zabawka i pchacz - pomaga utrzymać równowagę, przyspiesza naukę chodzenia - w zestawie oprócz wózka znajduje się mięciutkie prześcieradełko - kółka mają specjalne gumowe opaski, które zapobiegają ślizganiu się kół, nie będą też rysowały podłogi Materiał: drewno Wymiary: 27x46x54,5 cm 0

LILU Wiklinowy wózek dla lalek z kokardą

od 382,3 zł

Przepiękny wiklinowy wózek dla lelek. Wyplatany z wysokiej jakości wikliny, bardzo trwałej i odpornej na czynniki zewnętrzne! Wózeczek malowany farbą wodną, bez dodatku rozpuszczalników, co sprawia że jest to produkt absolutnie bezpieczny dla dziecka i dla środowiska naturalnego! W zestawie znajduje się też kołderka i poduszeczka dla lali.

Wózek Spacerówka Dla Lalek Masza i Niedźwiedź

94,6 zł

Wózek - spacerówka dla lalek posiada różowe siedzisko uszyte z materiału w białe kropki ozdobione motywem Maszy. Od dziś Twoja córeczka będzie mogła zabierać swojego bobasa na długie spacery, tak jak starsze koleżanki. Spacerówka posiada stabilnie rozstawione kółka, rączkę na odpowiedniej wysokości oraz śliczny różowy kolor.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce