Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów

Stoliki do przewijania

Stolik do przewijania to bardzo przydatny pomocnik każdej mamy, który pozwala na komfortowe przewijanie dziecka. Nie zabiera dużo miejsca w pomieszczeniu i może służyć jako komoda. Nowoczesne stoliki do przewijania mogą być wyposażone w schowek w postaci półek, kieszeni na olejki i pieluszki albo komodę na ubrania. Istnieje możliwość kupienia przewijaka, który można umieścić nad łóżeczkiem. Niektóre posiadają kółka lub można je przekształcić w komodę czy biurko.

Produkty w kategorii

Ourbaby przewijak uniwersalny

96,9 zł

Ourbaby przewijak uniwersalny - pomaga w opiece nad najmłodszymi! Boki wykonane są z wysokiej jakości drewna sosnowego, posiadającego atesty. Spód podkładki do przewijania wykonany z płyty wiórowej - 18 mm. Nadaje się do wszystkich typów łóżeczek dziecięcych. Przymocowany przy pomocy 4 śrub. Piękny śnieżnobiały kolor - spełnia normę EN.

Stolik do przewijania Jaś - naturalny

od 196,9 zł

Stałe miejsce do przewijania w postaci stolika ułatwia rodzicom opiekę nad dzieckiem. Wykonany z drewna sosnowego w kolorze naturalnym. W dolnej części są dwie półki do przechowywania niezbędnych akcesorii do przewijania. UWAGA! Stolik bez przewijaka i kółek!!! Przewijak i kółka można zamówić w różnych kolorach.

Komoda Scarlett Laura - biała

1 461,2 zł

Biała komoda wykonana z drewna bukowego, płyty laminowane oraz płyty MDF. Przewijak można zdjąć. Komoda zawiera 3 pojemne szuflady. Jest bardzo solidna, a zatem nie wymaga dalszej ochrony przed wywróceniem. Najwyższa jakość wykończenia (szlifowanie, malowanie). Komoda jest produkowana zgodnie z obowiązującymi normami EN 716-1 i EN 716-2 w produktach dla dzieci poniżej 3 lat.

Komoda z przewijakiem Niedźwiadek

cena promocyjna 492,4 zł

Każda mamusia oceni tą piękną i praktyczną komodę z przewiajkiem. Komoda posiada 3 duże szuflady, wyprodukowana z jakościowego drewna bukowego i płyty MDF. Naklejka jest pakowana osobno i można ją przykleić dowolnie. Użyte farby są bezpieczne dla dziecka, nie zawierają chemicznych rozcieńczalników, które wywołują podrażnienia lub reakcje alergiczne.

Stolik do przewijania Jaś - teak

od 213,3 zł

Stolik do przewijanaia posiada pojemnik, w którym można przechowywać wszystkie niezbędne rzeczy dla dziecka! Stolik wykonany jest z drewna sosnowego barwionego na teak. W dolnej części znajdują się dwie półki. UWAGA! Stolik bez przewijaka i kółek!!! Przewijak i kółka można zamówić w różnych kolorach.

Stolik do przewijania Felix - buk

344,8 zł

Pozwala na przewijanie dziecka w komfortowych warunkach. Komoda z przewijakiem to bardzo praktyczny i wygodny mebel. Komoda z przewijakiem Felix wykonana z płyty laminowanej. Przewijarkę można zdemontować, pozostaje wtedy ładna komoda. Przewijak z tworzywa sztucznego nie jest wliczony w cenę. Wysokość komody z przewijarką: 95 cm Wysokość komody bez przewijarki: 87 cm Głębokość zewnętrzna: 43 cm Szerokość zewnętrzna: 59 cm Półka: 1 stała + 1 przesuwna Przewijarka: (szerokość wewnętrzna x głębokość) 70 x 50 cm Głębokość zewnętrzna przewijarki: 74 cm 0

Stolik do przewijania Felix - biały

344,8 zł

Stolik do przewijania niemowląt jest niezbędnym elementem wyposażenia w pierwszym roku dziecka. Komoda z przewijakiem Felix wykonana z płyty laminowanej. Przewijarkę można zdemontować, pozostaje wtedy ładna komoda. Przewijak z tworzywa sztucznego nie jest wliczony w cenę. Wysokość komody z przewijarką: 95 cm Wysokość komody bez przewijarki: 87 cm Głębokość zewnętrzna: 43 cm Szerokość zewnętrzna: 59 cm Półka: 1 stała + 1 przesuwna Przewijarka: (szerokość wewnętrzna x głębokość) 70 x 50 cm Głębokość zewnętrzna przewijarki: 74 cm 0

Komoda z przewijakiem Michał - biała

574,5 zł

Komoda z przewijakiem,to idealny i wielofunkcyjny mebel do pokoju dziecka. Komoda z przewijakiem Michał jest wykonana z płyty laminowanej w kolorze białym. Komoda z otwartą półką oraz szafką. Przewijak można zdemontować, pozostaje wtedy ładna komoda. Przewijak z tworzywa sztucznego nie jest wliczony w cenę.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce