Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów
Produkty w kategorii

Smoczek gryzak

od 67,4 zł

Idealna pomoc w procesie ząbkowania! * 100% silikon * nietoksyczny i bezpieczny materiał * delikatnie masuje i łagodzi ból dziąseł * wypustki do gryzienia wspomagają proces ząbkowania. * można umieścić w lodówce, zamrażarce Sposób użycia: sterylizuje się we wrzącej wodzie na 5 minut. Potem trzeba go pozostawić wystygnąć i wycisnąć pozostałą wodę.

Gryzak na uczulone dziąsła i pierwsze ząbki C2N, 3m +

25,- zł

Gryzak Tommee Tippee Closer To Nature jest przeznaczony do łagodzenia bólu dzięsła przy pierwszym ząbkowaniu. Gryzak jest dla dzieci od 3 miesięcy. Posiada lekko masującą powierzchnię, gryzienie przyspiesza szybsze ząbkowanie, oraz dokładną aplikację żelu przeciwbólowego. Nie zawiera Bisfenolu A. 0

Klips na smoczek Gold - Suavinex

28,1 zł

Dopasowany kolorystycznie klips mocuje się do ubranka dziecka z jednej strony, a z drugiej strony umieszcza się smoczek. Dzięki temu uspokajacz nie upadnie na podłogę i nie zgubi się. Klips spełniając swoją funkcję jest również gustownym dodatkiem do ubranka dziecka. Produkt jest wolny od Bisfenolu A (BPA), niesie oznaczenie 0% BPA 0

Smoczek Gold - Suavinex +4m

od 25,- zł

Smoczki uspokajające Haute Couture wielkości: +4 m Tarczka smoczka na zdjęciu przedstawiona jest na białym tle, w rzeczywistości jest przeźroczysta z unikatowymi zdobieniami. Stylowa złota aplikacja. - końcówka prosta (fizjologiczna) wykonana z silikonu klasy medycznej posiada płaski wzór (wytłoczenie), która powoduje, że smoczek jest zawsze prawidłowo ułożony w ustach dziecka - smoczek wywiera mały nacisk na podniebienie 0% BPA - rekomendacja Hiszpańskiego Stowarzyszenia Dentystyki Dziecięce Produkt jest wolny od Bisfenolu A (BPA), niesie oznaczenie 0% BPA Nie sterylizować w mikrofalówce 0

Smoczek Gold - Suavinex 0-4m

od 25,- zł

Smoczki uspokajające Haute Couture wielkości: 0-4 m Tarczka smoczka na zdjęciu przedstawiona jest na białym tle, w rzeczywistości jest przeźroczysta z unikatowymi zdobieniami. Stylowa złota aplikacja. - końcówka prosta (fizjologiczna) wykonana z silikonu klasy medycznej posiada płaski wzór (wytłoczenie), która powoduje, że smoczek jest zawsze prawidłowo ułożony w ustach dziecka - smoczek wywiera mały nacisk na podniebienie 0% BPA - rekomendacja Hiszpańskiego Stowarzyszenia Dentystyki Dziecięce Produkt jest wolny od Bisfenolu A (BPA), niesie oznaczenie 0% BPA Nie sterylizować w mikrofalówce.

Smoczek - piratka

31,3 zł

Smoczek, który wzbudza emocje. Wprowadzi masę humoru do życia Twojego dziecka. Pomysłowy prezent dla rodziców z humorem. Od od 3. miesiąca do 99 lat. Smoczki Billy Bob zostały zaprojektowane zgodnie ze standardem NUK, czyli są najwyższej jakości silikonowymi smoczkami, spełniającymi europejskie oraz światowe normy.

Smoczek - pirat

31,3 zł

Pomysłowy smoczek, który rozśmiesza i zadziwia. Nikt nie spojrzy obojętnie na Twoje dziecko! Pomysłowy prezent dla rodziców z humorem. Od od 3. miesiąca do 99 lat. Smoczki Billy Bob zostały zaprojektowane zgodnie ze standardem NUK, czyli są najwyższej jakości silikonowymi smoczkami, spełniającymi europejskie oraz światowe normy.

Smoczek - wampir

31,3 zł

Pomysłowy smoczek Billy Bob. Tak jak tradycyjne, klasyczne smoczki łagodzi ból dziąseł i uspokaja, ale z żadnym innym smoczkiem nie będzie tyle zabawy! Od od 3. miesiąca do 99 lat. Smoczki Billy Bob zostały zaprojektowane zgodnie ze standardem NUK, czyli są najwyższej jakości silikonowymi smoczkami, spełniającymi europejskie oraz światowe normy.

Dziecięcy gryzak

cena promocyjna od 28,3 zł

Dziecięcy gryzak przeznaczony dla dzieci od 6 miesięcy popularnej marki Munchkin. Dziecko może żuć, ssać i cieszyć się smakiem podawanych pokarmów bez ryzyka zadławienia. Jeśli masz w domu malucha, któremu nie smakuje marchewka, pomidor lub winogrono, który nie lubi warzyw lub owoców, gryzak zapewnia, że Twój maluch skosztuje wszystkiego, co mu podasz.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce