Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów
Jesteś teraz: Strona główna > Pufy

Pufy


W naszej ofercie Państwo znajdziecie również pufy dziecięce, które można stosować w każdym pomieszczeniu. Dzięki swojemu rozmiarowi i budowie idealnie dostosują się do ciała dziecka podczas siedzenia. Można na nich oglądać TV, czytać lub odpoczywać. Są bardzo lekkie i wygodne. Wykonane z najwyższej jakości ekoskóry.

Produkty w kategorii

Pufa Sport

od 201,2 zł

Wyjątkowa pufa, która zmieni Twoje wnętrze nie do poznania. Daj się zrelaksować! Pufa Sport jest wykonana z wysokiej jakości materiałów,przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem.

Pufa Sport L

od 240,9 zł

Relaks w sportowym stylu! Specjalnie zaprojektowana pufa dla fanów piłki nożnej. Pufa Sport jest wykonana z wysokiej jakości materiałów,przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem.

Pufa Relax

cena promocyjna od 253,6 zł

Zapewnia komfort siedzenia! Wspaniały mebel, w sam raz dla Twojej pociechy. Pufa Relax jest wykonana z wysokiej jakości materiałów,przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem.

Pufa LAZY DE LUX

od 380,4 zł

Nowość! Ekskluzywna pufa! Ze względu na swoje rozmiary stanowi wygodne miejsce do wypoczynku, zabawy czy zwyczajnego oglądania TV. Idealnie się w nim zasypia. Ekoskóra De Lux sprawia, że pufa pasuje do każdego wnętrza i nadaje mu indywidualny charakter. Super pomysł na prezent dla nastolatka, na 100% Wysokość: 120 cm Wypełnienie: 400 l Podstawa: 160 cm Materiał: ekoskóra de lux 0

Pufa Classic Modern

cena promocyjna od 443,9 zł

Wszystkie Poduchy Classic posiadają szelki, przy pomocy których można spinać poduchę dowolnie, dzięki czemu można nadać nowy kształt w którym chcemy wypoczywać. Jeden fotel ma 3 zastosowania, wszechstronny mebel który wypiera klasyczne fotele. Wyjątkowy ze względu na swoją prostotę. Można by powiedzieć zwykła poducha o wymiarach 170/135 cm a tyle zastosowań.

Pufa SAKO KIDS

od 394,9 zł

Modny design i wykonanie specjalnie zaprojektowane dla dzieci zapewnia bezpieczeństwo i komfort. Atuty pufy Sako Kids: - nie posiada żadnych ostrych krawędzi - ze względu na nie dużą wielkość polecany do większych i do mniejszych pomieszczeń - wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia - idealnie izoluje od zimnego podłoża - pod wpływem nacisku ludzkiego ciała kulki wypierają się nawzajem, szczelnie wypełniając przestrzeń między fotelem a plecami użytkownika - zdejmowany pokrowiec Materiał: plusz Wypełnienie: styropianowy granulat atest: PZH 0

Pufa SAKO MODERN

od 394,9 zł

Nowoczesny design, atrakcyjny kształt to główne cechy pufy Sako Modern. Atuty pufy Sako Modern: - nie posiada żadnych ostrych krawędzi - ze względu na nie dużą wielkość polecany do większych i do mniejszych pomieszczeń - wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia - idealnie izoluje od zimnego podłoża - pod wpływem nacisku ludzkiego ciała kulki wypierają się nawzajem, szczelnie wypełniając przestrzeń między fotelem a plecami użytkownika Materiał: poliester Wypełnienie: styropianowy granulat atest: PZH 0

Pufa Cube L

od 155,2 zł

Bardzo wygodne siedzenie nadające się do każdego pokoju. Pufa Cube L jest wykonana z wysokiej jakości materiałów,przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem. Pod wpływem nacisku ludzkiego ciała kulki wypierają się nawzajem, szczelnie wypełniając przestrzeń między fotelem a plecami użytkownika.

Pufa Cube S

od 118,8 zł

Wyjątkowy fotel, na którym znajdziesz chwilę wytchnienia i relaksu. Pufa Cube S jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem.

Pufa Viper

od 299,7 zł

Pufa Viper jest wykonana z wysokiej jakości materiałów,przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem. Pod wpływem nacisku ludzkiego ciała kulki wypierają się nawzajem, szczelnie wypełniając przestrzeń między fotelem a plecami użytkownika.

Pufa Maxi

od 348,7 zł

Zapewnia najwyższy poziom relaksu! Zmieni Twoje wnętrze nie do poznania. Pufa Maxi jest wykonana z wysokiej jakości materiałów,przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem.

Pufa

od 290,- zł

Doskonała dla dzieci i młodzieży! Pufa jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem. Pod wpływem nacisku ludzkiego ciała kulki wypierają się nawzajem, szczelnie wypełniając przestrzeń między fotelem a plecami użytkownika.

Pufa Expert

od 394,9 zł

Idealny produkt do wypoczynku i relaksu! Pufa Expert jest wykonana z wysokiej jakości materiałów,przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem. Pod wpływem nacisku ludzkiego ciała kulki wypierają się nawzajem, szczelnie wypełniając przestrzeń między fotelem a plecami użytkownika.

Pufa Mega sako

od 259,9 zł

Fotel relaksujący, jaki można sobie tylko wymarzyć! Pufa Mega sako jest wykonana z wysokiej jakości materiałów,przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem. Pod wpływem nacisku ludzkiego ciała kulki wypierają się nawzajem, szczelnie wypełniając przestrzeń między fotelem a plecami użytkownika.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce