Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów
Jesteś teraz: Strona główna > Pufy

Pufy


W naszej ofercie Państwo znajdziecie również pufy dziecięce, które można stosować w każdym pomieszczeniu. Dzięki swojemu rozmiarowi i budowie idealnie dostosują się do ciała dziecka podczas siedzenia. Można na nich oglądać TV, czytać lub odpoczywać. Są bardzo lekkie i wygodne. Wykonane z najwyższej jakości ekoskóry.

Produkty w kategorii

Pufa Sport

od 209,- zł

Wyjątkowa pufa, która zmieni Twoje wnętrze nie do poznania. Daj się zrelaksować! Pufa Sport jest wykonana z wysokiej jakości materiałów,przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem.

Pufa Sport L

od 250,1 zł

Relaks w sportowym stylu! Specjalnie zaprojektowana pufa dla fanów piłki nożnej. Pufa Sport jest wykonana z wysokiej jakości materiałów,przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem.

Pufa Relax

cena promocyjna od 263,3 zł

Zapewnia komfort siedzenia! Wspaniały mebel, w sam raz dla Twojej pociechy. Pufa Relax jest wykonana z wysokiej jakości materiałów,przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem.

Pufa do medytacji z gryką - różne kolory

od 65,7 zł

Okrągła poduszka do siedzenia wykorzystywana do medytacji. Pozwala stabilniej siedzieć ze skrzyżowanymi nogami. Unosi pośladki, powodując naturalne oparcie kolan o podłoże, a to z kolei zapewnia właściwą dla medytacji pozycję. Można ją jednak także z powodzeniem wykorzystywać po prostu do siedzenia. Łuska gryki, dzięki swoim właściwościom doskonale izoluje od zimnego podłoża.

Pufa do medytacji z gryką Jeleń

65,7 zł

Okrągła poduszka do siedzenia wykorzystywana do medytacji. Pozwala stabilniej siedzieć ze skrzyżowanymi nogami. Unosi pośladki, powodując naturalne oparcie kolan o podłoże, a to z kolei zapewnia właściwą dla medytacji pozycję. Można ją jednak także z powodzeniem wykorzystywać po prostu do siedzenia. Łuska gryki, dzięki swoim właściwościom doskonale izoluje od zimnego podłoża.

Pufa do medytacji z gryką Crocodile

65,7 zł

Okrągła poduszka do siedzenia wykorzystywana do medytacji. Pozwala stabilniej siedzieć ze skrzyżowanymi nogami. Unosi pośladki, powodując naturalne oparcie kolan o podłoże, a to z kolei zapewnia właściwą dla medytacji pozycję. Można ją jednak także z powodzeniem wykorzystywać po prostu do siedzenia. Łuska gryki, dzięki swoim właściwościom doskonale izoluje od zimnego podłoża.

Pufa - różne wzory

od 106,9 zł

Ręcznie wykonane siedzisko, miękkie i wygodne. Do każdego pokoju dziecięcego, bo maluszki lubią sią bawić na podłodze a pokoje starszych dzieci zyskają modny akcent. Wymiary: średnica 30cm wysokość 18 cm. Wielkość idealna dla małych dzieci Materiał to bawełna najwyższej jakości, pokrowiec się zdejmuje do prania.

Pufa LAZY DE LUX

od 395,- zł

Nowość! Ekskluzywna pufa! Ze względu na swoje rozmiary stanowi wygodne miejsce do wypoczynku, zabawy czy zwyczajnego oglądania TV. Idealnie się w nim zasypia. Ekoskóra De Lux sprawia, że pufa pasuje do każdego wnętrza i nadaje mu indywidualny charakter. Super pomysł na prezent dla nastolatka, na 100% Wysokość: 120 cm Wypełnienie: 400 l Podstawa: 160 cm Materiał: ekoskóra de lux 0

Pufa Classic Modern

cena promocyjna od 460,9 zł

Wszystkie Poduchy Classic posiadają szelki, przy pomocy których można spinać poduchę dowolnie, dzięki czemu można nadać nowy kształt w którym chcemy wypoczywać. Jeden fotel ma 3 zastosowania, wszechstronny mebel który wypiera klasyczne fotele. Wyjątkowy ze względu na swoją prostotę. Można by powiedzieć zwykła poducha o wymiarach 170/135 cm a tyle zastosowań.

Pufa SAKO KIDS

od 410,- zł

Modny design i wykonanie specjalnie zaprojektowane dla dzieci zapewnia bezpieczeństwo i komfort. Atuty pufy Sako Kids: - nie posiada żadnych ostrych krawędzi - ze względu na nie dużą wielkość polecany do większych i do mniejszych pomieszczeń - wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia - idealnie izoluje od zimnego podłoża - pod wpływem nacisku ludzkiego ciała kulki wypierają się nawzajem, szczelnie wypełniając przestrzeń między fotelem a plecami użytkownika - zdejmowany pokrowiec Materiał: plusz Wypełnienie: styropianowy granulat atest: PZH 0

Pufa SAKO MODERN

od 410,- zł

Nowoczesny design, atrakcyjny kształt to główne cechy pufy Sako Modern. Atuty pufy Sako Modern: - nie posiada żadnych ostrych krawędzi - ze względu na nie dużą wielkość polecany do większych i do mniejszych pomieszczeń - wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia - idealnie izoluje od zimnego podłoża - pod wpływem nacisku ludzkiego ciała kulki wypierają się nawzajem, szczelnie wypełniając przestrzeń między fotelem a plecami użytkownika Materiał: poliester Wypełnienie: styropianowy granulat atest: PZH 0

Pufa Cube L

od 161,2 zł

Bardzo wygodne siedzenie nadające się do każdego pokoju. Pufa Cube L jest wykonana z wysokiej jakości materiałów,przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem. Pod wpływem nacisku ludzkiego ciała kulki wypierają się nawzajem, szczelnie wypełniając przestrzeń między fotelem a plecami użytkownika.

Pufa Cube S

od 123,3 zł

Wyjątkowy fotel, na którym znajdziesz chwilę wytchnienia i relaksu. Pufa Cube S jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem.

Pufa Viper

od 311,2 zł

Pufa Viper jest wykonana z wysokiej jakości materiałów,przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem. Pod wpływem nacisku ludzkiego ciała kulki wypierają się nawzajem, szczelnie wypełniając przestrzeń między fotelem a plecami użytkownika.

Pufa Maxi

od 362,1 zł

Zapewnia najwyższy poziom relaksu! Zmieni Twoje wnętrze nie do poznania. Pufa Maxi jest wykonana z wysokiej jakości materiałów,przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem.

Pufa

od 301,2 zł

Doskonała dla dzieci i młodzieży! Pufa jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem. Pod wpływem nacisku ludzkiego ciała kulki wypierają się nawzajem, szczelnie wypełniając przestrzeń między fotelem a plecami użytkownika.

Pufa Expert

od 410,- zł

Idealny produkt do wypoczynku i relaksu! Pufa Expert jest wykonana z wysokiej jakości materiałów,przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem. Pod wpływem nacisku ludzkiego ciała kulki wypierają się nawzajem, szczelnie wypełniając przestrzeń między fotelem a plecami użytkownika.

Pufa Mega sako

od 269,9 zł

Fotel relaksujący, jaki można sobie tylko wymarzyć! Pufa Mega sako jest wykonana z wysokiej jakości materiałów,przyjemna w dotyku, nowoczesne wykonanie i wygodne siedzenie zapewniają luksusowy odpoczynek. Wspaniale nadaje się do siedzenia i leżenia. Pufa wypełniona jest wysokiej jakości granulatem. Pod wpływem nacisku ludzkiego ciała kulki wypierają się nawzajem, szczelnie wypełniając przestrzeń między fotelem a plecami użytkownika.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce