Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów

Poduszki podróżne

Zagłówki do fotelika dziecięcego
W przypadku, że jesteście z dzieckiem często w podróży, powinno ono być jak najbardziej bezpieczne podczas drogi. Fotelik dziecięcy jest podstawą, jednak tylko on sam nie wystarczy. Potrzebne jest również inne wyposażenie, które zapewni by dziecku było wygodnie i pomoże ochronić jego zdrowie. Niezbędne jest dlatego zapewnić dziecku zagłówek, który pomaga utrzymać dziecku główkę podczas nieoczekiwanego szybkiego zatrzymania i mikrowstrząsów podczas jazdy. Zagłówki nie tylko zapewnią bezpieczeństwo, są także bardzo mięciutkie i przyjemne w dotyku. Wyprodukowany jest z chłonnej elastycznej i chłodzącej bawłny. Dlatego też dziecko w foteliku się nie poci i zapewnia by było mu wygodnie.

Produkty w kategorii

Poduszka podróżna dla dzieci Sneck+ słuchawki GRATIS

78,2 zł

Poduszka podróżna dla dzieci Sneck Wygodna poduszka do podróży marki BubbleBum jest wypełniona mikrokuleczkami, z przyjemnego w dotyku materiału, zapewnia dziecku komfortowy sen i wspiera głowę dziecka i szyję podczas snu w czasie podróży. Idealny towarzysz podczas podróży. Poduszka jest przymocowana za pomocą rzepów do zagłówka, pozostaje na swoim miejscu.

Poduszka podróżna AGATHA orange

31,8 zł

Poduszka podróżna w kształcie podkowy umili Wasze podróże i spokojny sen. Poduszka wypełniona jest włóknem lub łuską z gryki. Powłóczke można zdjąć i wyprać, zapinana jest na suwak. Puste w środku włókna są miękkie i giętkie,nadają się dla dzieci. Posiadają atest,wiednie i dla dzieci poniżej 3 lat.

Poduszka podróżna Wąsy

cena promocyjna 39,8 zł

Poduszka podróżna wz z nowoczesnym motywem wąsów nie tylko ładnie wygląda, ale zapewnia także bezpieczeństwo dziecka podczas podróży! Niweluje wstrząsy w czasie jazdy. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu idealnie dopasowuje się zarówno do główki dziecka, jak i do fotelika, czy oparcia samochodowego. Jedna strona wykonana jest z najwyższej jakości bawełny, druga z bajecznie mięciutkiego pluszu Minky.

Poduszka podróżna Wesołe czaszki

cena promocyjna 43,- zł

Poduszka podróżna z wesołymi czaszkami! Niweluje wstrząsy w czasie jazdy. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu idealnie dopasowuje się zarówno do główki dziecka, jak i do fotelika, czy oparcia samochodowego. Jedna strona wykonana jest z najwyższej jakości bawełny, druga z bajecznie mięciutkiego pluszu Minky.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce