Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów

Naklejki na okno


Naklejki na okna wykonane są z błyszczącej przezroczystej folii samoprzylepnej. Dzięki użytym technologię mają bardzo żywe i jasne kolory.

Wykorzystana przezroczysta folia pozwala widoczność z obu stron okna obrazu. Etykiety są drukowane farbami ekosolwentowymi, które są bezwonne i przyjazne dla środowiska. Możliwe jest nakleić je na suche i gładkie powierzchnie. Etykiety są odporne na działanie promieni słonecznych.

Produkty w kategorii

Naklejki na okno Farma wzór 1 - 0,3 m2

cena promocyjna 54,2 zł

Dzięki tym naklejkom zmienicie pokój Waszego maleństwa w farmę! Wykonane są na błyszczącej transparentnej folii samoprzylepnej, mają żywe i soczyste kolory. Zastosowanie foli transparentnej nadaje naklejkom witrażowy charakter, kompozycja naklejona na szybie jest doskonale widoczna z obu stron. Drukowane są farbami ekologicznymi, nie zawierają szkodliwych substancji i nie mają nieprzyjemnego zapachu.

Wielkanocna dekoracja na szyby - Kolorowe zajączki i pisanki

cena promocyjna 32,8 zł

Naklejki na szyby, idealne do dekoracji szyb czy lustra. Naklejki elektrostatyczne dzięki nagromadzonym ładunkom elektrycznym trzymają się powierzchni, bez kleju. Naklejki dwustronne, tzn. drukowane tak, aby były widoczne z obu stron. Naklejki mogą być używane wielokrotnie. Arkusz 60x40 0

Naklejki na okno Wielkanoc

49,2 zł

Folia adhezyjna to rodzaj folii samoprzylepnej, nie zawiera kleju, naklejki można łatwo usunąć z powierzchni (nie pozostawiają śladów) oraz wielokrotnie naklejać! Naklejki adhezyjne są doskonałe do umieszczania na gładkich powierzchniach takich jak: szyba okienna, lustro, lodówka, pralka. Zastosowanie folii adhezyjnej nadaje naklejkom witrażowy charakter, kompozycja naklejona na szybie jest widoczna z obu stron.

Naklejki na okno Safari wzór 2 - 0,3 m2

cena promocyjna 54,2 zł

Naklejki dla wszystkich dzieciaków! Wykonane są na błyszczącej transparentnej folii samoprzylepnej, mają żywe i soczyste kolory. Zastosowanie foli transparentnej nadaje naklejkom witrażowy charakter, kompozycja naklejona na szybie jest doskonale widoczna z obu stron. Drukowane są farbami ekologicznymi, nie zawierają szkodliwych substancji i nie mają nieprzyjemnego zapachu.

Naklejki na okno Farma S2 - 0,3 m2

cena promocyjna 54,2 zł

Oryginalne naklejki, które pasują zarówno do pokoju dziewczynki jak i chłopczyka. Wykonane są na błyszczącej transparentnej folii samoprzylepnej, mają żywe i soczyste kolory. Zastosowanie foli transparentnej nadaje naklejkom witrażowy charakter, kompozycja naklejona na szybie jest doskonale widoczna z obu stron.

Dekoracja na szyby - Ozdoby świąteczne

cena promocyjna 41,- zł

Wspaniała dekoracja na szyby - Ozdoby świąteczne. Naklejka do wnętrz. Naklejki na szyby, idealne do dekoracji szyb czy lustra. Naklejki elektrostatyczne dzięki nagromadzonym ładunkom elektrycznym trzymają się powierzchni, bez kleju. Naklejki dwustronne, tzn. drukowane tak, aby były widoczne z obu stron.   Nasze dekoracje są wyjątkowe!   W zależności od ustawień monitora kolor może się nieznacznie różnić.

Naklejki na okno Kwiatki - 0,3 m2

cena promocyjna 54,2 zł

Naklejki KWIATKI wykonane są na błyszczącej transparentnej foli samoprzylepnej, mają żywe i soczyste kolory. Zastosowanie folii transparentnej nadaje naklejkom witrażowy charakter, kompozycja naklejona na szybie jest doskonale widoczna z obu stron. Drukowane są farbami ekologicznymi, nie zawierają szkodliwych substancji i nie mają nieprzyjemnego zapachu.

Naklejki na okno Christmas - wzór 1

49,2 zł

Motywy świąteczne na okna! Naklejki wykonane na błyszczącej transparentnej folii samoprzylepnej, mają żywe i soczyste kolory. Zastosowanie foli transparentnej nadaje naklejkom witrażowy charakter, kompozycja naklejona na szybie jest doskonale widoczna z obu stron. Drukowane są farbami ekologicznymi, nie zawierają szkodliwych substancji i nie mają nieprzyjemnego zapachu.

Naklejki na okno Samoloty - 0,3m2

cena promocyjna 54,2 zł

Oryginalne naklejki SAMOLOTY, które wpadną "w oko" wszystkim chłopczykom! Wykonane są na błyszczącej transparentnej folii samoprzylepnej, mają żywe i soczyste kolory. Zastosowanie foli transparentnej nadaje naklejkom witrażowy charakter, kompozycja naklejona na szybie jest doskonale widoczna z obu stron. Drukowane są farbami ekologicznymi, nie zawierają szkodliwych substancji i nie mają nieprzyjemnego zapachu.

Naklejki na okno Ryby - 0,3m2

cena promocyjna 54,2 zł

Oryginalne naklejki do okna! Wykonane są na błyszczącej transparentnej folii samoprzylepnej, mają żywe i soczyste kolory. Zastosowanie foli transparentnej nadaje naklejkom witrażowy charakter, kompozycja naklejona na szybie jest doskonale widoczna z obu stron. Drukowane są farbami ekologicznymi, nie zawierają szkodliwych substancji i nie mają nieprzyjemnego zapachu.

Świąteczna dekoracja na szyby - Czerwone płatki śniegu

cena promocyjna 32,8 zł

Piękna świąteczna dekoracja na okno - Czerwone płatki śniegu. Naklejka do wnętrz. Łatwa aplikacja na ścianę lub inną gładką powierzchnię. Jak naklejać?: 1. ostrożnie odklej od podkładu 2. naklej na czystą ścianę (od kurzu i różnych zanieczyszczeń) 3. wygładź Naklejki dostarczane są zwijane w rolkę.

Naklejki na okno Christmas - wzór 11

49,2 zł

Przepiękna ozdoba podczas Świąt Bożego Narodzenia!! Naklejki na okno na folii transparentnej nadają szybom witrażowy charakter. Kompozycja naklejona na szybie jest doskonale widoczna z obu stron. Drukowane są farbami ekologicznymi, nie zawierają szkodliwych substancji i nie mają nieprzyjemnego zapachu. Można je naklejać na gładkie i czyste powierzchnie np.

Naklejki na okno Christmas - wzór 2

49,2 zł

Naklejki na okno wprowadzą w domu nastrój Świąt Bożego Narodzenia! Naklejki wykonane są na błyszczącej transparentnej folii samoprzylepnej, mają żywe i soczyste kolory. Zastosowanie foli transparentnej nadaje naklejkom witrażowy charakter, kompozycja naklejona na szybie jest doskonale widoczna z obu stron.

Naklejki na okno Safari wzór 1 - 0,3 m2

cena promocyjna 54,2 zł

Stwórz dziecku w jego królestwie atmosferę SAFARI! Od teraz będą mu towarzyszyli słoniki, żółw, lew, ślimak, pszczółki i biedronki. Naklejki wykonane są na błyszczącej transparentnej folii samoprzylepnej, mają żywe i soczyste kolory. Zastosowanie foli transparentnej nadaje naklejkom witrażowy charakter, kompozycja naklejona na szybie jest doskonale widoczna z obu stron.

Naklejki na okno Słońce, księżyc, gwiazki - 0,3 m2

cena promocyjna 54,2 zł

Słoneczko, księżyc i gwiazdeczki mogą dzieciom, niezależnie od pory dnia, już teraz towarzyszyć. Naklejki wykonane są na błyszczącej transparentnej folii samoprzylepnej, mają żywe i soczyste kolory. Zastosowanie foli transparentnej nadaje naklejkom witrażowy charakter, kompozycja naklejona na szybie jest doskonale widoczna z obu stron.

Wielkanocna dekoracja na szyby - Zajączki

cena promocyjna 32,8 zł

Naklejki na szyby, idealne do dekoracji szyb czy lustra. Naklejki elektrostatyczne dzięki nagromadzonym ładunkom elektrycznym trzymają się powierzchni, bez kleju. Naklejki dwustronne, tzn. drukowane tak, aby były widoczne z obu stron. Naklejki mogą być używane wielokrotnie. Arkusz 60x40 0

Wielkanocna dekoracja na szyby - Kurczątka

cena promocyjna 32,8 zł

Naklejki na szyby, idealne do dekoracji szyb czy lustra. Naklejki elektrostatyczne dzięki nagromadzonym ładunkom elektrycznym trzymają się powierzchni, bez kleju. Naklejki dwustronne, tzn. drukowane tak, aby były widoczne z obu stron. Naklejki mogą być używane wielokrotnie. Arkusz 60x40 0

Świąteczna dekoracja na szyby - Świąteczny wieniec

cena promocyjna 42,6 zł

Wspaniała dekoracja na szyby, która umili Boże Narodzenie. Naklejka do wnętrz. Naklejki na szyby, idealne do dekoracji szyb czy lustra. Naklejki elektrostatyczne dzięki nagromadzonym ładunkom elektrycznym trzymają się powierzchni, bez kleju. Naklejki dwustronne, tzn. drukowane tak, aby były widoczne z obu stron.

Naklejki na okno - wzór 10 śnieżynki

49,2 zł

Naklejki na okno ze świątecznym motywem, które ozdobią okna nie tylko w pokoju dziecięcym. Nadają się również na inne gładkie powierzchnie - zwierciadło, lodówka, pralka. Wyprodukowane ze lśniącej przeźroczystej folii. Zestaw zawiera 21 śnieżynek o średnicy 9 cm. 0

Naklejki na okno - Święta

49,2 zł

Naklejki na okno - bordowe kokartki, które wystroją okna nie tylko w pokoju dziecięcym. Nadają się również na inną gładką powierzchnię - zwierciadło, pralka, lodówka i inne. Wyprodukowane ze lśniącej przeźroczystej klejącej folii. Opis: - wstążka z sercem - 12x66cm -wstążka z dzwoneczkiem - 10x76cm - 2x wstążka z gwiazdką 11x54cm, 13x82cm - wstążka z drzewkiem 12x70 cm - wstążka z bańką 7x57cm - 3x wstążka spirala 3x47cm - 14x gwiazdka od 8cm do 4 cm - 7x kółka 2,6cm Całkowity wymiar 82x38cm 0

Naklejki na okno Kotki Psotki - 0,3 m2

cena promocyjna 54,2 zł

Wlazł kotek na płotek i mruga, widzi go mysz jedna i druga... Naklejki na okno wykonane są na błyszczącej transparentnej folii samoprzylepnej, mają żywe i soczyste kolory. Zastosowanie foli transparentnej nadaje naklejkom witrażowy charakter, kompozycja naklejona na szybie jest doskonale widoczna z obu stron.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce