Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów

Materace 200x120cm

Dobry i zdrowy sen jest bardzo ważny. Podczas snu każdy wypoczywa i jego ciało się regeneruje, pozbawia napięcia, zmęczenia i stresu. Komfortowy sen świadczy Twoim plecom. Dzięki wysokiej jakości materacu możesz zmniejszyć ból plecy i po kilku godzinach snu będziesz czuć się wypoczęty. Kup nasz materac! Nasze materace są wykonane z wysokiej jakości materiałów, pianka dopasowuje się do kształtu ciała, nie wywiera nacisk na narządy wewnętrzne i naczynia krwionośne.

Produkty w kategorii

Wodoodporny ochraniacz na materac

od 54,7 zł

Wodoodporny ochraniacz na materac wykonany z wysokiej jakości bawełny z dodatkiem membrany wodoszczelnej. Chroni materac przed zabrudzeniem i wilgocią. Zapewnia bezpieczny i komfortowy sen. Ma właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne, jest miękki i miły dla skóry dziecka. Temperatura prania 60 °. Gumki w rogach utrzymują ochraniacz w miejscu.

Materac TERMOELASTYCZNY - 200x120 cm

cena promocyjna 510,1 zł

Doskonały materac z pianki termoelastycznej o wysokim komforcie i najlepszych walorach zdrowotnych. Dzięki tzw. efektowi leniwej pianki - materac idealnie dostosowuje się do kształtu ciała, podpiera kręgosłup, nie powoduje ucisku na organy wewnętrzne i naczynia krwionośne. Podczas snu nie jest krążenie krwi blokowane, dzięki czemu śpiącemu jest cieplej i nie ma efektu "zimnych nóg".

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce