Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów

Materace 160x80cm

Plecy dziecka potrzebują wsparcia szczególnie podczas snu. Spanie na niskiej jakości materacu może mieć wpływ w późniejszym wieku, kiedy dzieci mogą mieć problemy z kręgosłupem. Możesz temu zapobiec wyborem odpowiedniego materaca. Nasze materace są wykonane z wysokiej jakości materiałów i surowców naturalnych. Zapewnienie komfortowego i zdrowego snu nie może być prostsze!

Produkty w kategorii

Wodoodporny ochraniacz na materac

od 52,2 zł

Wodoodporny ochraniacz na materac wykonany z wysokiej jakości bawełny z dodatkiem membrany wodoszczelnej. Chroni materac przed zabrudzeniem i wilgocią. Zapewnia bezpieczny i komfortowy sen. Ma właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne, jest miękki i miły dla skóry dziecka. Temperatura prania 60 °. Gumki w rogach utrzymują ochraniacz w miejscu.

Materac dziecięcy JUNIOR - 160x80cm

228,1 zł

Materac dla dzieci o dwóch stronach twardości. Posiada dwie strony użytkowe: piankową oraz kokosową. Wykonany z atestowanych materiałów najwyższej jakości. Materac ma właściwości antyalergiczne, antypotowe i antygrzybowe. Włókna kokosowe mają doskonałe właściwości termiczne i zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.

Poduszka VISCO ELASTIC

cena promocyjna 50,6 zł

Poduszka VISCO ELASTIC zapewnia maksymalny komfort snu i relaks dla mięśni. Wykonana z pianki termoelastycznej posiadającej "pamięć", która dostosowuje się do kształtu głowy i szyi, dzięki czemu utrzymuje szyjny odcinek kręgosłupa we właściwej pozycji. Poduszka rehabilitacyjna eliminuje poranne bóle głowy, szyi i plecy.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce