Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów

Łóżka piętrowe


Łóżko piętrowe musi mieć barierkę ochronną, która chroni dziecko przed wypadnięciem podczas snu. Mają wiele zalet, a mianowicie zajmują niewiele miejsca, dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, a nawet w połączeniu wyraźnych kolorów z kolorem brązowym i białym. Do łóżek można kupić różnego rodzaju akcesoria i meble np. szuflady, skrzynie na zabawki, biurka.

Produkty w kategorii

Łóżko piętrowe Rocky - grafit

od 1 312,- zł

Dziecięce łóżko piętrowe Rocky w kolorze grafitowym spodoba się wszystkim dzieciom! Wykonane z wysokiej jakości litego drewna sosnowego. Łóżko oferujemy w kombinacji: grafit + kolor jasnoniebieski, ciemnoniebieski, szary, zielony, pomarańczowy, różowy, czerwony, żółty i biały. Kolorowe części z lakierowanej płyty MDF.

Łóżko piętrowe Rocky - olcha

od 1 312,- zł

Uniwersalne łóżko piętrowe Rocky dla chłopców i dziewczynek! Wykonane z wysokiej klasy litego drewna sosnowego. Łóżko oferujemy w kombinacji: sosna + kolor różowy, żółty, szary, czerwony, pomarańczowy, biały, zielony, jasnoniebieski, ciemnoniebieski. Kolorowe części z lakierowanej płyty MDF. W skład zestawu wchodzi: - 2x materac poliuretanowy - 2x stelaż pod materac - szuflada pod łóżko - barierka Barierka jest uniwersalna, można ją umieścić na dowolnej stronie łóżka.

Łóżko piętrowe Rocky - sosna

od 1 312,- zł

Łóżko piętrowe Rocky , które od razu polubią chłopcy i dziewczynki! Wykonane z wysokiej klasy litego drewna sosnowego. Łóżko oferujemy w dekorze sosna w kilu kolorach: jasnoniebieskim, ciemnoniebieskim, szarym, zielonym, pomarańczowym, różowym, czerwonym, żółtym i białym. Kolorowe części z lakierowanej płyty MDF.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce