Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów

Łóżka multifunkcyjne dla dzieci


Łóżka multifunkcyjne dla dzieci

Tradycyjne łóżka dla dzieci już nie są takie modne. Większym zainteresowaniem cieszą się w dzisiejszych czasach łóżka, które oprócz snu pełnią więcej fuknkcji. Na przykład pełnią również funkcję przechowywania skarbów lub pościeli, co lepsze, jeżeli można pod nim utworzyć miejsce dla zabawy czy stół do rysowania i odrabania lekcji. Może być na przykad formą wysuwanej części, która po wysunięciu pełni funkcję biurka. Takie łóżka wyraźnie oszczędzają miejsce w pokojach, którego jest zazwyczaj za mało. Super pomysłem jest łóżko multifunkcyjne, które rośnie razem z dzieckiem. Można go ustawić na kilka rozmiarów, na przykład 140 x 90cm, 170 x 90cm i w końcu 200 x 90cm. Oszczędza miejsce kiedy dziecko jest małe oraz pieniądze kiedy już wyrośnie, ponieważ nie trzeba kupować nowe łóżko. Tak samo rośnie również materac. Produkowane są z sosnowego masywnego drewna farbowanego zdrowiu nie szkodliwym, bezbarwnym lakierem.

Produkty w kategorii

Łóżko multifunkcyjne dla dzieci Gumi G19

cena promocyjna od 1 422,5 zł

Łóżka multifunkcyjne to nowość na rynku meblowym, która szybko zyskała sobie popularność zarówno wśród dzieci jak i młodzieży. Nowoczesne łóżko dla dzieci Gumi charakteryzuje precyzja i solidność wykonania. Posiada zaokrąglone krawędzie, jest bezpieczne dla dziecka. Przepiękna kolorystyka: dąb Santana / szary, dąb Santana/malina, dąb Santana/brązowy.

Łóżko multifunkcyjne Kamil

cena promocyjna od 918,7 zł

Eleganckie łóżko zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni. Multifunkcyjne łóżko dla dzieci Kamil posiada wysuwany blat zaopatrzony w specjalne kółko z hamulcem. Blat można z łatwością wysuwać i chować. Wysunięty blat może pełnić funkcję biurka lub stolika. Podobnie jak drabinka jest on uniwersalny i można zamontować go zarówno z prawej jak i lewej strony łóżka.

Łóżko rosnące dla dzieci Nikodem

od 821,7 zł

Łóżko rozsuwane rośnie razem z dzieckiem! Starannie wykonane z naturalnego, sosnowego drewna. Wykończone lakierem bezbarwnym. Jego długość jest regulowana w zakresie rozmiarów: 140 x 90 cm, 170 x 90 cm, 200 x 90 cm. W cenie wliczony jest materac, który można dopasować do wszystkich rozmiarów łóżka.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce