Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów

Łóżka dziecięce 185x80

W naszej ofercie znajdą Państwo łóżka nietradycyjnych wymiarów jak
185x80 centymetrów. Wysokiej jakości łóżka oferują wystarczająco dużo miejsca. Dziecko będzie uwielbiało swoje łóżko!

Produkty w kategorii

Łóżko podwójne Dawid - białe

od 1 363,8 zł

Wygodne i zarazem bardzo praktyczne łóżko, które oszczędzi miejsce w pokoju Twojego dziecka. Wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego i płyty MDF. Łóżko oferujemy w kolorze białym w kombinacji z kolorami: zielony, szary, niebieski, biały, różowy, fioletowy. Kolorowe elementy - płyta lakierowana MDF.

Łóżko dziecięce Rocky 1 - sosna

od 790,- zł

Nowoczesne drewniane łóżko dla dzieci, które pasuje do każdego wnętrza. Wykonane z wysokiej jakości litego drewna sosnowego. Łóżko oferujemy w kolorze sosna w kombinacji z kolorami: zielonym, jasnoniebieskim, ciemnoniebieskim, pomarańczowym, różowym, czerwonym, białym, żółtym i szarym. Kolorowe elementy - płyta MDF lakierowana.

Łóżko podwójne Rico 2 - kolor biały

od 1 191,6 zł

Łóżko podwójne wpasuje się do każdego wnętrza! Wyprodukowane z wysokiej jakości litego drewna sosnowego. Łóżko oferujemy w kombinacji olcha + kolor zielony, jasnoniebieski, ciemnoniebieski, pomarańczowy, różowy, czerwony, biały, żółty i szary. Kolorowe elementy - płyta MDF lakierowana. Łóżko posiada: - 2x materac z pianki poliuretanowej - 2x stelaż pod materac - barierka Barierkę można zamontować po dowolnej stronie łóżka.

Łóżko piętrowe potrójne Rocky 3 - grafit

od 1 583,4 zł

Praktyczne łóżko piętrowe Rocky 3 z dodatkowym wysuwanym spaniem dla dziewczynek i chłopców! Wykonane z wysokiej jakości litego drewna sosnowego. Łóżko dostępne w kolorze: - dwukolorowe: grafit/zielony, grafit/jasnoniebieski, grafit/ciemnoniebieski, grafit/pomarańczowy, grafit/różowy, grafit/czerwony, grafit/biały, grafit/żółty, grafit/szary.

Łóżko podwójne Rocky 2 - grafit

od 1 191,6 zł

Łóżko podwójne dla dziewczynek i chłopców! Wyprodukowane z wysokiej jakości litego drewna sosnowego. Łóżko oferujemy w kombinacji grafit + zielony, jasnoniebieski, ciemnoniebieski, pomarańczowy, różowy, czerwony, biały, żółty i szary. Fioletowy kolor jest ciemniejszy niż na zdjęciu. Kolorowe elementy - płyta MDF lakierowana.

Łóżko piętrowe dla dzieci Rocky - białe

od 1 344,1 zł

Łóżko piętrowe dla dzieci Rocky, które zachwyci chłopców i dziewczynki! Wykonane z wysokiej jakości litego drewna sosnowego. Oferujemy łóżko białe w kombinacji z kolorami: szary, jasny niebieski, ciemny niebieski, zielony, pomarańczowy, różowy, czerwony, żółty, biały i fioletowy. Fioletowy kolor jest ciemniejszy niż na zdjęciu.

Łóżko piętrowe Rico - kolor biały

od 1 344,1 zł

Ponadczasowe łóżko piętrowe Rico, które ucieszy chłopców i dziewczynki! Wykonane z wysokiej klasy litego drewna sosnowego. Łóżko oferujemy w kolorze białym w kombinacji z kolorami: szarym, jasnoniebieskim, ciemnoniebieskim, zielonym, pomarańczowym, różowym, czerwonym, żółtym i białym. Kolorowe części z lakierowanej płyty MDF.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce