Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów

Łóżka antresole


Łóżko na antresoli jest idealnym rozwiązaniem do małych przestrzeni. Pod łóżkiem można stworzyć kącik do zabawy, który dodatkowo można wyposażyć w zjeżdżalnię i zasłonki. Pod antresolą można też stworzyć świetne miejsce do wypoczynku, ustawiając tam pufy, stolik albo kanapę. Może służyć jako miejsce do pracy z biurkiem i kontenerem na potrzeby szkolne. Przestrzeń można też wykorzystać jako miejsce do przechowywania zabawek w pojemnikach itp. Antresole mogą wyglądać np. jak zamek albo warownia.

Produkty w kategorii

Łóżko dziecięce antresola Ourbaby Modo Olcha

cena promocyjna od 657,- zł

Piękne łóżko na antresoli Ourbaby Modo, które nie może zabraknąć w żadnym pokoju dziecięcym. Wykonane z litego drewna sosnowego. Bardzo stabilna i bezpieczna konstrukcja, praktyczne rozwiązanie na brak przestrzeni w pokoju dziecięcym. Łóżko dostarczane jest ze stelażem pod materac z drewna sosnowego i domkiem z tkaniny, dodatkowe miejsce do zabawy, kryjówek czy przechowywania zabawek.

Łóżko dziecięce antresola Ourbaby Modo kolor biały

cena promocyjna od 688,4 zł

Śliczne łóżko Ourbaby Modow białym kolorze,które zachwyca już na pierwszy rzut oka. Wykonane z litego drewna sosnowego. Bardzo stabilna i bezpieczna konstrukcja, praktyczne rozwiązanie na brak przestrzeni w pokoju dziecięcym. Łóżko dostarczane jest ze stelażem pod materac z drewna sosnowego i domkiem z tkaniny, dodatkowe miejsce do zabawy, kryjówek czy przechowywania zabawek.

Łóżko dla dzieci Gabi ze zjeżdżalnią, iglo i organizerami - białe

1 205,9 zł

Łóżko spełni marzenie nie jednemu dziecku! Łóżko antresola Gabi ze zjeżdżalnią jest wspaniałą możliwością jak połączyć wygodne miejsce do spania z placem do zabawy. Łatwo tak można zaoszczędzić trochę przestrzeni w pokoju dziecięcym. Łóżko swą podwyższaną konstrukcją nadaje się jak do wygodnego i bezpiecznego snu, tak i do zabaw w domku i wieży z tkaniny.

Łóżko dla dzieci NEMO

cena promocyjna 296,4 zł

Wszyscy kreatywni rodzice i dziećmi z wielką wyobraźnią pokochają to łóżko. Łóżko jest wykonane z drewna sosnowego, w wersji surowej, nielakierowanej. Można więc polakierować łóżko według własnej fantazji. Wymiary łóżka: - 187x88 - wysokość 115 cm - materac na wysokości cca 92 cm; Materac 180x80cm stanowi osobną pozycję, można go znaleźć w kategorii Materace.

Łóżko dla dzieci Gabi z iglo i organizerami - białe

1 111,8 zł

Fantastyczna forteca ze zjeżdżalnią udekoruje każdy pokój dziecięcy. Łóżko na antresoli Gabi oferuje bezpieczny sen i przestrzeń do zabawy. Design zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni. Kolor drewna litego (sosna) i odpowiednio dobrane zasłonki z tkaniny, iglo i kieszenie (dostępne kolory i ich kombinacje można zobaczyć w szczegółach) oferują duży wybór opcji kolorystycznych.

Łóżko dziecięce antresola Ourbaby Modo

od 627,1 zł

Łóżko na antresoli Ourbaby Modo, mebel uwielbiany przez chłopców oraz dziewczynki! Wykonane z litego drewna sosnowego. Bardzo stabilna i bezpieczna konstrukcja, praktyczne rozwiązanie na brak przestrzeni w pokoju dziecięcym. Łóżko dostarczane jest ze stelażem pod materac z drewna sosnowego i domkiem z tkaniny, dodatkowe miejsce do zabawy, kryjówek czy przechowywania zabawek.

Łóżko dla dzieci Gabi z wieżą - sosna

970,7 zł

Solidne wykonanie, elegancja i nowoczesność! Łóżko na antresoli Gabi oferuje bezpieczny sen i przestrzeń do zabawy. Design zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni. Kolor drewna litego (sosna) i odpowiednio dobrane zasłonki i wieża z tkaniny (dostępne kolory i ich kombinacje można zobaczyć w szczegółach) oferują duży wybór opcji kolorystycznych.

Łóżko dla dzieci Gabi ze zjeżdżalnią

od 876,6 zł

Łóżko antresola Gabi ze zjeżdżalnią dostarczane jest wraz z stelażem, materacem, zjeżdżalnią i dekoracją z tkaniny z możliwością wyboru kombinacji kolorów pod głównym zdjęciem. Jest wspaniałą możliwością jak połączyć wygodne miejsce do spania z placem do zabawy. Łatwo tak można zaoszczędzić trochę przestrzeni w pokoju dziecięcym.

Łóżko dziecięce antresola Neo Plus

cena promocyjna 766,8 zł

Łóżko podwyższane ze zjeżdżalnią jest idealną kombinacją wygodnego miejsca do spania, jak i placem do zabawy. Łóżko swą podwyższaną konstrukcją nadaje się jak do wygodnego i bezpiecznego snu, tak i do zabaw w domku i wieży z tkaniny. Za pomocą łóżka antresole można lepiej zaoszczędzić powierzchnię pokoju.

Łóżko dla dzieci Gabi z wieżą i zjeżdżalnią - sosna

1 064,8 zł

Dzięki zjeżdżalni dziecko może kojarzyć moment pobudki jako coś bardzo przyjemnego. Łóżko antresola Gabi ze zjeżdżalnią i wieżą jest wspaniałą możliwością jak połączyć wygodne miejsce do spania z placem do zabawy. Łatwo tak można zaoszczędzić trochę przestrzeni w pokoju dziecięcym. Łóżko swą podwyższaną konstrukcją nadaje się jak do wygodnego i bezpiecznego snu, tak i do zabaw w domku i wieży z tkaniny.

Łóżko dla dzieci Laura

cena promocyjna od 882,7 zł

Łóżko dziecięce na antresoli Laura. Kupując ten mebel gwarantujecie Państwo Bezpieczny i spokojny sen Swoim dzieciom. Wykonane z drewna sosnowego. Trzy warstwy lakieru powodują odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Łóżko posiada Certyfikat Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu.

Łóżko dziecięce antresola Flo ze zjeżdżalnią

925,- zł

Łóżko dziecięce podwyższane ze zjeżdżalnią wyprodukowane jest z drewna sosnowego. Łóżko swą podwyższaną konstrukcją nadaje się jednak do wygodnego i bezpiecznego snu, tak i do zabaw w domku z wieżą z tkaniny. Za pomocą łóżka antresole można lepiej zaoszczędzić powierzchnię pokoju. Wyborem drewna litego (sosny lub olchy) można ładnie kolorowo dopasować meble w pokoju dziecięcym.

Łóżko dla dzieci Gabi ze zjeżdżalnią, iglo i organizerami - sosna

1 143,2 zł

Wytrzymała i oryginalna konstrukcja łóżka zapewnia komfort i swobodę użytkowania. Łóżko antresola Gabi ze zjeżdżalnią jest wspaniałą możliwością jak połączyć wygodne miejsce do spania z placem do zabawy. Łatwo tak można zaoszczędzić trochę przestrzeni w pokoju dziecięcym. Łóżko swą podwyższaną konstrukcją nadaje się jak do wygodnego i bezpiecznego snu, tak i do zabaw w domku i wieży z tkaniny.

Łóżko dla dzieci Gabi ze zjeżdżalnią, iglo i organizerami - olcha

1 174,5 zł

Fantastyczna propozycja dla dziewczynki i dla chłopca! Łóżko antresola Gabi ze zjeżdżalnią jest wspaniałą możliwością jak połączyć wygodne miejsce do spania z placem do zabawy. Łatwo tak można zaoszczędzić trochę przestrzeni w pokoju dziecięcym. Łóżko swą podwyższaną konstrukcją nadaje się jak do wygodnego i bezpiecznego snu, tak i do zabaw w domku i wieży z tkaniny.

Łóżko dla dzieci Gabi z iglo i organizerami - sosna

1 049,1 zł

Efektywne zagospodarowania przestrzeni! Na uwagę zasługuje też solidne wykonanie. Łóżko na antresoli Gabi oferuje bezpieczny sen i przestrzeń do zabawy. Design zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni. Kolor drewna litego (sosna) i odpowiednio dobrane zasłonki z tkaniny, iglo i organizery (dostępne kolory i ich kombinacje można zobaczyć w szczegółach) oferują duży wybór opcji kolorystycznych.

Łóżko dla dzieci Gabi z iglo i organizerami - olcha

1 080,4 zł

Łóżko na antresoli Gabi oferuje bezpieczny sen i przestrzeń do zabawy. Design zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni. Kolor drewna litego (sosna) i odpowiednio dobrane zasłonki z tkaniny, iglo i kieszenie (dostępne kolory i ich kombinacje zobaczyć w szczegółach) oferują duży wybór opcji kolorystycznych.

Łóżko dziecięce antresola Gabi z wieżą i zjeżdżalnią - olcha

1 080,4 zł

Łóżko antresola Gabi ze zjeżdżalnią i wieżą jest wspaniałą możliwością jak połączyć wygodne miejsce do spania z placem do zabawy. Łatwo tak można zaoszczędzić trochę przestrzeni w pokoju dziecięcym. Łóżko swą podwyższaną konstrukcją nadaje się jak do wygodnego i bezpiecznego snu, tak i do zabaw w domku i wieży z tkaniny.

Łóżko dla dzieci Gabi z wieżą i zjeżdżalnią - białe

1 127,5 zł

Łóżko dzięki szerokiemu polu wyboru opcji kolorystycznych nadaje się do każdego pokoju dziecięcego. Łóżko antresola Gabi ze zjeżdżalnią i wieżą jest wspaniałą możliwością jak połączyć wygodne miejsce do spania z placem do zabawy. Łatwo tak można zaoszczędzić trochę przestrzeni w pokoju dziecięcym.

Łóżko dla dzieci Gabi z wieżą - białe

1 033,4 zł

Wspaniałe łóżko Gabi, które jest nie tylko kolejnym meblem, ale także bardzo przyjemnym i bezpiecznym miejscem do zabaw i snu. Design zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni. Kolor drewna litego (sosna) i odpowiednio dobrane zasłonki i wieża z tkaniny (dostępne kolory i ich kombinacje można zobaczyć w szczegółach) oferują duży wybór opcji kolorystycznych.

Łóżko dla dzieci Gabi z wieżą - olcha

986,4 zł

Twoje dziecko będzie zasypiało we własnym zamku. Łóżko na antresoli Gabi oferuje bezpieczny sen i przestrzeń do zabawy. Design zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni. Kolor drewna litego (sosna) i odpowiednio dobrane zasłonki i wieża z tkaniny (dostępne kolory i ich kombinacje można zobaczyć w szczegółach) oferują duży wybór opcji kolorystycznych.

Łóżko dziecięce Emi

918,8 zł

Łóżko dziecięce na antresoli z biurkiem. Jest wykonane z drewna sosnowego. Łóżko dostarczane jest razem ze stelażem i materacem. Antresola w komplecie z wysuwanym biurkiem stanowi bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Dzieci uwielbiają te łóżka ponieważ oprócz miejsca do pracy i wypoczynku takie łóżko daje wspaniałe warunki do zabawy, tworzy dla dziecka fajną kryjówkę.

Łóżko dziecięce antresola Neo

cena promocyjna 733,7 zł

Łóżko podwyższane Neo jest wspaniałą możliwością jak połączyć wygodne miejsce do spania z placem do zabawy i zaoszczędzić tak trochę przestrzeni w pokoju dziecięcym. Łóżko swą podwyższaną konstrukcją nadaje się jak do wygodnego i bezpiecznego snu, tak i do zabaw w domku z tkaniny. Za pomocą łóżka antresole można lepiej zaoszczędzić powierzchnię pokoju.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce