Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów

Ze względu na święto państwowe w CZ jest dnia 28.10.2016 działanie infolinii ograniczone.
W razie pytań prosimy o kontakt na info@babymeble.pl

Jesteś teraz: Strona główna > Karuzele
Produkty w kategorii

Fisher Price Karuzelka do łóżeczka z podstawką

225,8 zł

Karuzelę bardzo łatwo można przypiąć do łóżeczka, ustawić na podłodze lub gdzie tylko zechcesz za pomocą specjalnej, stabilnej podstawki. Na kabłąku z podstawką z niebieskim słonikiem zwieszone są miękkie, kolorowe zwierzątka. Słonik zamiast buźki ma lusterko i kolorową kulkę do przekręcania, na pewno przyciągną uwagę Twojego maluszka.

Mini przenośna karuzelka Tiny Princess

80,- zł

Zabawka do zawieszenia Tiny Love zapewni dla waszego dziecka zabawę podczas podróży. Dzięki plastikowej klipsy można ją zawiesić na fotelik samochodowy, wózek i inne. Dzwonek podczas ruchu cichutko dzwoni. Zawieszone zabawki grzechoczą i szeleszczą. Bezpieczne lusterko, wyraźne kolory i różnorodne kształty i materiały utrzymują zainteresowanie dziecka.

Fisher Price Karuzelka 3 w 1 Przyjaciele z Lasu Tropikalnego

115,2 zł

Urocza i wesoła trójka nowych przyjacioł z lasu tropikalnego oraz grający ptaszek dla waszych maluszków. Łóżeczkowa karuzelka z pozytywką 3 w 1 z napędem i czterema uroczymi zwierzątkami wycisza i zabawia dziecko przed drzemką lub nocnym spoczynkiem. Kiedy dziecko wyrośnie z karuzelki do łóżeczka, można ją przystosować do użytku w spacerówce, a ptaszek może wtedy pełnić rolę przenośnej grającej zabawki.

Mini przenośna karuzela

84,8 zł

Zabwka do zawieszenia Tiny Love zapewni zabawę dla dziecka podczas podróży i spacerów. Dzięki plastikowej klipsy można ją zawiesić na fotelik samochodowy, wózek i inne. Dzwonek podczas ruchu cichutko dzwoni. Zawieszone zabawki grzechoczą i szeleszczą. Bezpieczne lusterko, wyraźne kolory i różnorodne kształty i materiały utrzymują zainteresowanie dziecka.

Tiny Love muzyczna karuzela z lampką i projektorem na sufit

cena promocyjna 338,- zł

Unikatowa multifunkcyjna karuzela muzyczna jest odpowiednia dla dzieci od urodzenia. Częścią karuzeli jest pozytywka i lampka, które można odłączyć. Rzutnik wyświetla ruszające się obrazki. Karuzela Tiny Love ze zabawkami do zawieszenia i oświetlonym daszkiem z obrazkami wyciszy i uspokoi dziecko w łóżeczku.

Tiny Love Muzyczna karuzela Gospodarstwo

cena promocyjna 281,9 zł

Przepiękna, kolorowa karuzela Tini Love nad łóżeczko. Karuzela się kręci i można wybierać ze 4 melodii z możliwością ustawienia głośności, 2 klasyczne melodie i 2 odgłosy natury, każda gra 20 min. Posiada również przyjemne nocne światło. Karuzela stymuluje rozwój zmysłów i zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce