Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów
Jesteś teraz: Strona główna > Karuzele
Produkty w kategorii

Fisher Price wiszące zabawki - zwierzątka z farmy

36,5 zł

Grzechotka Farma wydaje dźwięki zwierzątek i wesołe dźwięki. 0

Mini przenośna karuzelka Tiny Princess

79,5 zł

Zabawka do zawieszenia Tiny Love zapewni dla waszego dziecka zabawę podczas podróży. Dzięki plastikowej klipsy można ją zawiesić na fotelik samochodowy, wózek i inne. Dzwonek podczas ruchu cichutko dzwoni. Zawieszone zabawki grzechoczą i szeleszczą. Bezpieczne lusterko, wyraźne kolory i różnorodne kształty i materiały utrzymują zainteresowanie dziecka.

Mini przenośna karuzela

84,3 zł

Zabwka do zawieszenia Tiny Love zapewni zabawę dla dziecka podczas podróży i spacerów. Dzięki plastikowej klipsy można ją zawiesić na fotelik samochodowy, wózek i inne. Dzwonek podczas ruchu cichutko dzwoni. Zawieszone zabawki grzechoczą i szeleszczą. Bezpieczne lusterko, wyraźne kolory i różnorodne kształty i materiały utrzymują zainteresowanie dziecka.

Tiny Love muzyczna karuzela z lampką i projektorem na sufit

cena promocyjna 336,- zł

Unikatowa multifunkcyjna karuzela muzyczna jest odpowiednia dla dzieci od urodzenia. Częścią karuzeli jest pozytywka i lampka, które można odłączyć. Rzutnik wyświetla ruszające się obrazki. Karuzela Tiny Love ze zabawkami do zawieszenia i oświetlonym daszkiem z obrazkami wyciszy i uspokoi dziecko w łóżeczku.

Tiny Love Muzyczna karuzela Gospodarstwo

cena promocyjna 280,3 zł

Przepiękna, kolorowa karuzela Tini Love nad łóżeczko. Karuzela się kręci i można wybierać ze 4 melodii z możliwością ustawienia głośności, 2 klasyczne melodie i 2 odgłosy natury, każda gra 20 min. Posiada również przyjemne nocne światło. Karuzela stymuluje rozwój zmysłów i zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce