Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów
Produkty w kategorii

Stojak pod wannę 100 cm - biały

73,7 zł

Stojak pod wannę 100 cm gwarantuje przyjemną i bezpieczną kąpiel malucha bez zbędnego obciążania kręgosłupa osoby kąpiącej. Stojak ma stabilną konstrukcję. Jest prosty w obsłudze. Dzięki funkcji składania nie zajmuje dużo miejsca. 0

Miska higieniczna z akcesoriami w kosmetyczce - różne kolory

od 65,5 zł

Miska higieniczna to niezbędnik w codziennej pielęgnacji malucha. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa wolnego od BPA. Produkt posiada 3 praktyczne komory: komora mała na mydło komora na czystą wodę komora na czystą wodę z mydłem oraz otwór na butelkę z dozownikiem. W skład zestawu wchodzą: - miska - kosmetyczka z zamkiem błyskawicznym - gąbka - butelka z dozownikiem na mydło - zabawka kaczuszka - szczoteczka do włosów Razem tworza przydatny zestaw turystyczny.

Wąż gumowy do opróżniania wanienki

26,1 zł

Praktyczna pomoc w opróżnianiu wanienki. Dzięki temu oto wężowi, który jest uniwersalny do różnych typów wanienek nie będzie trzeba nosić ciężkie wanienkę pełną wody, wystarczy tylko umocować węża i woda wypłynie z łatwością w wannie, albo w wiadro. Wymiary: 12x4x23cm 0

Myjka bambusowa do kąpieli - rękawica

od 36,- zł

Dziecięce myjki bambusowe T-tomi są wykonane z bardzo chłonnej i delikatnej tkaniny bambusowej frotte, które jest bardzo przyjemne dla delikatnej skóry dziecka. Oprócz kąpania, myjki można również użyć do wycierania oraz innego szerokiego zastosowania. Komplet zawiera myjki bambusowe wykonane w kształcie rękawicy, który jest bardzo praktyczny w użyciu.

Myjka bambusowa do kąpieli

od 36,- zł

Dziecięce myjki bambusowe T-tomi są wykonane z bardzo chłonnej i delikatnej tkaniny bambusowej frotte, które jest bardzo przyjemne dla delikatnej skóry dziecka. Oprócz kąpania, myjki można również użyć do wycierania oraz innego szerokiego zastosowania. Komplet zawiera myjki bambusowe wykonane w kształcie małych ręczniczków, który jest bardzo praktyczny w użyciu.

Stojak Hello Kitty do wanny - różowy

178,8 zł

Różowy stojak pod wanienkę z motywem Hello Kitty uprzyjemni każdą kąpiel malucha. Produkt gwarantuje przyjemną i bezpieczną kąpiel niemowlęcia bez zbędnego obciążania kręgosłupa osoby kąpiącej. Stojak pod wanienkę posiada dodatkowo 2 półki na ręczniki i inne akcesoria kąpielowe. Górna półka została przystosowana do odpływu wody z wanienki (z korkiem).

Stojak pod wanienkę ze suszarką - biały

83,6 zł

Praktyczny stojak z suszarką do wanienki na 100 cm jest zgodny z przepisami bezpieczeństwa. Może być stosowany do wanien o różnych kształtach. Chyba że stojak nie jest stosowany do kąpieli, może on być składany i łatwo przechowywany. Podstawka zapewnia Ci wygodę i bezpieczeństwo podczas kąpieli dziecka.

Stojak Hello Kitty do wanny - biały

cena promocyjna 149,2 zł

Biały stojak pod wanienkę z motywem Hello Kitty uprzyjemni każdą kąpiel malucha. Produkt gwarantuje przyjemną i bezpieczną kąpiel niemowlęcia bez zbędnego obciążania kręgosłupa osoby kąpiącej. Stojak pod wanienkę posiada dodatkowo 2 półki na ręczniki i inne akcesoria kąpielowe. Górna półka została przystosowana do odpływu wody z wanienki (z korkiem).

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce