Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów
Jesteś teraz: Strona główna > Huśtawki
Produkty w kategorii

Fisher Price leżaczek Rainforest

236,4 zł

Leżaczek w jasnych kolorach oferuje mnóstwo zabawy. Zdejmowany pałąk z obracającymi się listkami i odczepianymi małpkami. Posiada funkcję kojących wibracji i 3-punktowy pas bezpieczeństwa. Zapewnia najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Kolorowe poszycie można prać w pralce. Antypoślizgowe nakładki. Wiek: 0+ Waga dziecka: do 9kg.

Fisher Price Mini Huśtawka

537,3 zł

Marka Fisher Price to bezpieczne, praktyczne i zabawne produkty dla dzieci! Zalety tradycyjnych huśtawek-kołysek teraz w wersji zajmującej 40% mniej miejsca! Dwa odmienne sposoby huśtania, muzyka i odgłosy natury pomogą uspokoić i zabawić dziecko. Technologia Smart Swing to 6 różnych prędkości huśtania: od wolnego po szybkie.

Fisher Price leżaczek - huśtawka Rainforest

498,6 zł

Przenośne siedzisko - huśtawka 2-w-1 stanie się hitem w Twoim domu! Dzieci pokochają huśtawka sześciobiegową, która może być regulowana od niskiego do wysokiego. Dzieci pokochają huśtawkę z 6-stopniową. Kiedy nadejdzie czas na relaks, huśtawkę można łatwo przekształcić w wygodne siedzenie, kojące wibracje i szeroki wybór melodii pozwala na spokojny odpoczynek.

Fisher Price Leżaczek 2w1 z zabawką

239,6 zł

Fisher Price Leżaczek 2w1 z motylkiem - możliwość zastosowania jako bujak lub jako fotelik. Bezpieczeństwo gwarantują trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Posiada system wibracji, który ułatwia uspokojenie dziecka. Zdejmowany pokrowiec - pranie w 30 C. Maksymalna waga - 18 kg. 0

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce