Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów
Jesteś teraz: Strona główna > Krzesełka do karmienia > z drewna > Fisher Price Fotelik do karmienia rosnący wraz z dzieckiem

Fisher Price Fotelik do karmienia rosnący wraz z dzieckiem

Krzesełko Fisher Price bez problemu można ze sobą zabrać na wakacje czy wycieczkę. Siedzisko montuje się na krześle dla osoby dorosłej za pomocą pasów. Dzięki pasom do montażu oraz antypoślizgowym nóżkom krzesełko jest stabilne i bezpieczne dla malucha.

Krzesełko rośnie wraz z dzieckiem! Zostało wyposażone w regulację głębokości (3 pozycje) oraz wysokości (2 pozycje) siedziska, co pozwoli na dopasowanie go do indywidualnych potrzeb dziecka w danym wieku.

Obszerna tacka posiada miejsce na kubek oraz wgłębienia, które posłużą jako talerzyki! Dodatkowo można ją zdjąć i umieścić pod siedziskiem, co ułatwi przechowywanie. Dla utrzymania należytej czystości tackę można myć w zmywarce.

Krzesełko ma w zestawie także pas na ramię, dzięki czemu jego przenoszenie będzie jeszcze łatwiejsze!

Produkt przeznaczony dla dzieci, które siedzą już samodzielnie.
Vek 6+Podobne produkty:
Fisher Price Fotelik do karmienia rosnący wraz z dzieckiem

Kod: 6225
Zwykła cena: 222,2 zł
Cena promocyjna:
189,- zł
oszczędzasz:
33,2 zł
Dostawa: od 14,- zł
Fisher Price Fotelik do karmienia rosnący wraz z dzieckiem zdjęcie 2 Fisher Price Fotelik do karmienia rosnący wraz z dzieckiem zdjęcie 3 Fisher Price Fotelik do karmienia rosnący wraz z dzieckiem zdjęcie 4 Fisher Price Fotelik do karmienia rosnący wraz z dzieckiem zdjęcie 5


Kod Odmiana Cena Dostępność
6225-0 DMJ45 222,2 zł
189,- zł
nie jest sprzedawany

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce