Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów

Firany Baby Ball


Oryginalne firany pomponikowe do pokoju dziecięcego są wykonane z 80% bawełny i 20% poliestru. Firany mają na górze tunel, nadają się do karniszy rurkowych jak również można je marszczyć na żabkach. Górna listwa komponuje się z kolorem pomponików.

Produkty w kategorii

Firanka Baby Ball 24

cena promocyjna od 26,9 zł

Firanka Baby Ball nie tylko do pokoju dziecięcego! Ozdobne firany wykonane są z 80% bawełny 20% poliester. Firany mają na górze tunel, nadają się do karniszy rurkowych jak również można je marszczyć na żabkach. Górna listwa komponuje się z kolorem pomponików. Baby Ball są odpowiednie do samodzielnego przycinania, po przycięciu nie strzępią się.

Dziecięca firana Mickey Mouse

178,4 zł

Ładna firana lub zasłona z motywem Myszki Miki. Najlepszy sposób, jak szybko uszczęśliwiać dziecko i łatwo zmienić nudne wnętrze pokoju dziecięcego w magiczny Klub przyjaciół Myszki Miki. Firany są produkowane przy użyciu druku cyfrowego na lekkim materiału o gęstości 138 g / m2. Foto zasłony produkowane są w Czechach.

Firanka Baby Ball 8

od 31,7 zł

Firanka Baby Ball świetnie ozdobi pokój dziecięcy! Ozdobne firany wykonane są z 80% bawełny 20% poliester. Firany mają na górze tunel, nadają się do karniszy rurkowych lub można je marszczyć na żabkach. Górna listwa komponuje się z kolorem pomponików. Baby Ball są odpowiednie do samodzielnego przycinania, po przycięciu nie strzępią się.

Firanka Baby Ball 28

cena promocyjna od 25,3 zł

Firanka Baby Ball w kolorze fioletowym. Wykonana z 80% bawełny, 20% poliester. Firany mają na górze tunel, nadają się do karniszy rurkowych jak również można je marszczyć na żabkach. Górna listwa komponuje się z kolorem pomponików. Baby Ball są odpowiednie do samodzielnego przycinania, po przycięciu nie strzępią się.

Firanka Baby Ball 26

cena promocyjna od 25,3 zł

Firanka Baby Ball w kolorze pomarańczowym. Wykonana z 80% bawełny, 20% poliester. Firany mają na górze tunel, nadają się do karniszy rurkowych jak również można je marszczyć na żabkach. Górna listwa komponuje się z kolorem pomponików. Baby Ball są odpowiednie do samodzielnego przycinania, po przycięciu nie strzępią się.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce