Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów
Jesteś teraz: Strona główna > Domki dla lalek

Domki dla lalek


Lalki są bardzo ulubioną zabawką dziewczynek. Zabawa lalkami jest dla małych dziewczynek świetną rozrywką oraz nauką! Każda mała dziewczynka bawi się lalką, lubi ją ubierać, czesać i wykonywać różne czynności z realnego życia. Do takiej zabawy idealnie nadaje się domek dla lalek. Nawet lalki powinny mieć swoje domy, w których mają łóżko, łazienkę, salon, ogród i tak dalej. Domek dla lalek jest dla mnóstwa dziewczynek spełnionym marzeniem. Domki wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, posiadają mocną konstrukcję i może się nimi bawić kilka dzieci równocześnie. Domki dla lalek ożywią każdy pokój dziewczęcy, wystarczy wybrać odpowiedni domek dla Twojej małej księżniczki!

Produkty w kategorii

Domek dla lalek Malibu

581,1 zł

Spełnienionym marzeniem każdej dziewczynki będzie ten wyjątkowy, wykonany z drewna domek dla lalek. Doskonały na wielogodzinną zabawę dla każdej dziewczynki i jej koleżanek. Domek idealnie nadaje się dla dużych lalek typu Barbie, które w tej rezydencji będą czuły się jak w pałacu. Domek ma 3 niezależne poziomy, w których znajdują się łącznie 4 pomieszczenia – wszystko doskonale imituje prawdziwy dom mieszkalny.

Drewniany domek dla lalek

368,7 zł

Każda dziewczynka marzy o bajkowym domku lalek. Teraz jej marzenia mogą się ziścić. Domek składa się z dwóch pięter, na których są łącznie 4 pokoje(łazienka, kuchnia, salon, sypialnia). Opakowanie zawiera 14 sztuk meblelków i 4 lalki. Produkt wykonany jest z drewna, z dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo gier.

Domek dla lalek Królewska rezydencja

441,1 zł

Każda dziewczynka marzy o bajkowym domku lalek. Teraz jej marzenia mogą się ziścić. Domek składa się z trzech pięter, na których jest łącznie 5 pokoi (łazienka, kuchnia, jadalnia, salon, sypialnia). Ponadto dom posiada taras. Opakowanie zawiera 17 sztuk meblelków. Produkt wykonany jest z drewna, z dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo gier.

Domek dla lalek Classic

302,8 zł

Każda dziewczynka marzy o bajkowym domku lalek. Teraz jej marzenia mogą się ziścić. Domek składa się z dwóch pięter, na których jest możliwe dowolne układanie mebelków. Opakowanie zawiera 13 sztuk meblelków i 2 lalki. Produkt wykonany jest z drewna, z dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo gier.

Domek dla lalek Bajkowa rezydencja

378,6 zł

Każda dziewczynka marzy o bajkowym domku lalek. Teraz jej marzenia mogą się ziścić. Domek składa się z trzech pięter, na których są łącznie 4 pokoje (łazienka, kuchnia, salon, sypialnia). Ponadto dom posiada taras. Opakowanie zawiera 13 sztuk meblelków i 2 lalki Produkt wykonany jest z drewna, z dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo gier.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce