Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów
Jesteś teraz: Strona główna > Bujaczki
Produkty w kategorii

Bujaczek z fotelikiem małpka Amalka

241,- zł

Śliczny zielony bujaczek, który idealnie sprawdzi się dla młodszych dzieci. Małpka wykonana jest z przyjemnego i delikatnego w dotyku pluszowego materiału. Płozy i uchwyty na rączki wykonano z drewna. W środkowej części płóz zastosowano dodatkowe drewniane elementy podpórki, które powodują, że dziecko może na nich z łatwością postawić stopy - na cienkich płozach mogłoby być mu trudno i niezbyt bezpiecznie.

Bujaczek z fotelikiem słonik Teo

241,- zł

Miękki i milutki bujaczek wykonany z bardzo dobrej jakości pluszu. Fotelik zabezpiecza dziecko przed wypadnięciem, również do tyłu. Płozy i uchwyty na rączki wykonano z drewna. W środkowej części płóz zastosowano dodatkowe drewniane elementy podpórki, które powodują, że dziecko może na nich z łatwością postawić stopy - na cienkich płozach mogłoby być mu trudno i niezbyt bezpiecznie.

Bujaczek z fotelikiem lew Humberto

241,- zł

Wygodny i bezpieczny fotelik zabezpiecza dziecko przed wypadnięciem, również do tyłu. Dziecko siedząc w bujaczku może bezpiecznie oglądać np. bajki lub książeczki. Płozy i uchwyty na rączki wykonano z drewna. W środkowej części płóz zastosowano dodatkowe drewniane elementy podpórki, które powodują, że dziecko może na nich z łatwością postawić stopy - na cienkich płozach mogłoby być mu trudno i niezbyt bezpiecznie.

Bujaczek z fotelikiem jelonek Oliwer

241,- zł

Bujaczek to idealny prezent na dzień dziecka, roczek, chrzciny lub na inną okazję. Wygodny i bezpieczny fotelik zabezpiecza dziecko przed wypadnięciem, również do tyłu. Dziecko siedząc w bujaczku może bezpiecznie oglądać np. bajki lub książeczki. Płozy i uchwyty na rączki wykonano z drewna. W środkowej części płóz zastosowano dodatkowe drewniane elementy podpórki, które powodują, że dziecko może na nich z łatwością postawić stopy - na cienkich płozach mogłoby być mu trudno i niezbyt bezpiecznie.

Bujaczek z fotelikiem zebra Ben

241,- zł

Śliczny pasiasty bujaczek, który idealnie sprawdzi się dla młodszych dzieci. Wygodny i bezpieczny fotelik zabezpiecza dziecko przed wypadnięciem, również do tyłu. Dziecko siedząc w bujaczku może bezpiecznie oglądać np. bajki lub książeczki. Płozy i uchwyty na rączki wykonano z drewna. W środkowej części płóz zastosowano dodatkowe drewniane elementy podpórki, które powodują, że dziecko może na nich z łatwością postawić stopy - na cienkich płozach mogłoby być mu trudno i niezbyt bezpiecznie.

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce