Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów

Akcesoria do łóżek


Do akcesoriów należą np. wałki ochronne, barierki uniwersalne, stelaże pod materac, materace, szuflady. Pokoje dziecięce można wyposażyć też w następujące dodatki: oświetlenia, skrzynie na zabawki, tapety, baldachimy i pościel. Akcesoria nadają pokojowi nietuzinkowy wygląd.

Produkty w kategorii

Wałek piankowy na łóżko

od 78,2 zł

Ochraniacz zabezpiecza dziecko przed uderzeniem w barierkę i podnosi jej zasięg. Wykonany z pianki poliuretanowej T25. Posiada zdejmowany pokrowiec z materiału Jersey nadający się do prania. Pokrowiec w 5 kolorach: - czerwony, - niebieski, - zielony, - różowy, - żółty, - cytryna, - jabłko, - fioletowy, - błękitny.

Barierka uniwersalna do łóżka

od 150,9 zł

Jednostronna zabezpieczająca barierka do łóżka. Pomaga dziecku w przechodzeniu z łóżeczka na swoje pierwsze duże łóżko. Łatwa instalacja na jakikolwiek materac. Przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Wymiary: wysokość 51 cm, długość 90 cm. Waga: 3.42 kg. Spełnia wszystkie normy ASTM F2085.

Wałek okrągły na łóżko

od 93,9 zł

Wałek okrągły na łóżko, który chroni przed uderzeniem. Średnica 20cm, długość 78cm. Poszewka uszyta w sposób umożliwiający zdjęcie i oczyszczenie tkaniny. Materiał: - korpus-pianka poliuretanowa - poszewka-pikowana bawełna z cienką warstwą fizelino-owaty 0

Barierka do łóżka F

od 120,6 zł

Barierka do łóżka Barierka do łóżka zabezpieczająca dziecko przed upadkiem z łóżka. Wyprodukowana z bardzo jakościowego drewna sosnowego. Świetnie sprawdzi się w łóżku mamy lub dzieciaka. długość - 120cm wysokość - 40cm 0

Wałek ochronny na łóżko - Farma

92,4 zł

Wałek ochronny, który pasuje zarówno do pokoju dziewczynki jak i chłopczyka! Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii. Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko - Sówki

92,4 zł

Ochraniacz na łóżko z miłymi sówkami, które rozweselą każdy pokój dziecięcy. Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii.

Wałek ochronny na łóżko - Happy Daisies

92,4 zł

Wałek ochronny do wszystkich łózek dziewczęcych! Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii. Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko - Samoloty

92,4 zł

Ochraniacz z samochodami wykonany specjalnie dla chłopców. Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii. Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko z imieniem - Sweet Blue

101,8 zł

Dekoracyjny wałek Sweet Blue z imieniem Twojego dziecka. Pomysłowa ozdoba pokoju dziecięcego, a także super pomysł na prezent! Wałek pełni funkcję ochronną i dekoracyjną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić dziecko przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii (dekoracje naścienne).

Wałek ochronny na łóżko - Sweet Tree

92,4 zł

Wałek ochronny, który świetnie sprawdzi się w pokoju dziewczynki. Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii. Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Kokon niemowlęcy - różne wzory

od 200,6 zł

Dwustronny Kokon niemowlęcy o wymiarach 85x50cm +/-3cm. Kokon delikatnie otula maleństwo, zmniejsza przestrzeń w około i daje maluszkowi poczucie bezpieczeństwa niczym w łonie matki. Można używać go w wózku, łóżeczku, na kanapie, czy też w każdym, dowolnym miejscu. Można zabrać ze sobą na wakacyjny wyjazd, w odwiedziny do przyjaciół i w każde inne miejsce.

Wałek ochronny na łóżko z imieniem - Samochody

101,8 zł

Wałek ochronny, który upiększy każde łóżeczko dziecięce. Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem podczas zabawy albo snu. Nadruk z obu stron,wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii (dekoracje ścienne).

Wałek ochronny na łóżko z imieniem - Samoloty

101,8 zł

Wałek pełni funkcję ochronną i dekoracyjną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić dziecko przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii (dekoracje naścienne). Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko z imieniem - małe sówki

101,8 zł

Dekoracyjny wałek ochronny z imieniem Twojego dziecka. Wałek pełni funkcję ochronną i dekoracyjną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić dziecko przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii (dekoracje ścienne). Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko - Serduszka

92,4 zł

Piękny wałek ochronny z słodkimi serduszkami. Idealnie nadaje się do pokoju dziewczęcego. Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii.

Wałek ochronny na łóżko z imieniem - Łąka

101,8 zł

Wałek ochronny, który świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii. Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko z imieniem - Kosmos

101,8 zł

Kiedy maluszek zaczyna być aktywny - ochraniacze do łóżeczka są niezwykle pomocne w zapewnieniu optymalnego bezpieczeństwa. Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii.

Wałek ochronny na łóżko - Zwierzaki z Safari

92,4 zł

Wałek może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii (dekoracje ścienne). Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko - Kwiatki

92,4 zł

Wałek ochronny zabezpiecza dziecko przed uderzeniem i pełni funkcję dekoracyjną. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii. Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Szuflada Paul - olcha

cena promocyjna od 246,- zł

Szuflada wykonana z drewna sosnowego. Dopasowana wymiarowo do łóżek Paul i Woody. Bardzo jakościowa! 0

Szuflada Paul - biała

od 252,5 zł

Biała szuflada wykonana z drewna sosnowego. Szuflada dopasowana wymiarowo do łóżek Paul i Woody. Bardzo jakościowa! 0

Przewijak Kubuś Puchatek - biały

109,6 zł

Wspaniały produkt! Przewijak ułatwia codzienną pielęgnację Twojego dziecka. Przewijak z motywem Kubusia Puchatka, miarką wzrostu, odpowiednio wyprofilowanymi krawędziami, z pokrowcem z PVC bez ftalanów. - na łóżeczko o szerokości 60 cm Wymiary: długość - 70 cm szerokość - 50 cm wysokość - 10 cm 0

Stelaż bukowy Solid

od 141,- zł

Stelaż bukowy z 28 elastycznych drewnianych listewek, które zapewniają lepsze dopasowanie się materaca do kształtu ciała. Zmniejszone odstępy pomiędzy listewkami zapobiegają uszkodzeniu materaca, co w efekcie wydłuża jego eksploatację. Konstrukcja wykonana jest z bukowego drzewa klejonego warstwowo. Wymiary: rama - 5 x 2 cm listwa - 38 x 8 mm Stelaże 140x200, 160x200 1 180x200 wysyłamy jako 2 pojedyncze stelaże: 2x 200x70, 2x 200x80 a 2x 200x90.

Wałek ochronny na łóżko z imieniem - Kwiaty

101,8 zł

Ochraniacz z kwiatuszkami z pewnością pocieszy wszystkie dziewczynki. Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii. Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko z imieniem - Farma

101,8 zł

Dla wszystkich dzieci, które lubią zwierzątka. Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii. Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko - Kwiatuszki

92,4 zł

Wałek ochronny, który wpadnie "w oko" wszystkim dziewczynkom. Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii. Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko z imieniem - Sweet Tree

101,8 zł

Wałek ochronny na łóżko pełnią funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii (dekoracje ścienne). Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko - Samoloty

92,4 zł

Wałek ochronny dla wszystkich małych fanów samolotów! Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii. Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko z imieniem - Funny cats

101,8 zł

Zapewnij bezpieczeństwo twojemu dziecku. Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii. Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko z imieniem - Pastelowe serce

101,8 zł

Wałek ochronny z ponadczasowym motywem serduszek. Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii. Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko z imieniem - Baby Pink

101,8 zł

Baby Pink to wałek ochronny w bardzo delikatnym designie. Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii. Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko z imieniem - Baby blue

101,8 zł

Zapewni bezpieczeństwo Twojego dziecka! Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii. Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko z imieniem - Dinozaury

101,8 zł

Niezwykle pomocna rzecz przeznaczona dla ochrony dziecka. Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii. Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko z imieniem - Farma 2

101,8 zł

Ochrona do łóżeczka dla dzieci. Wałek ochronny, który pasuje zarówno do pokoju dziewczynki jak i chłopczyka! Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii.

Wałek ochronny na łóżko z imieniem - Serduszka

101,8 zł

Ochraniacz dziecięcy na łóżko, który pełni funkcję dekoracyjną, a zarazem chroni przed uderzeniem. Może służyć jako wygodne oparcie. Kolorowy nadruk po obu stronach, można go dopasować z dekoracjami ściennymi z tej samej kolekcji. Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko z imieniem - Motylki

101,8 zł

Zapewnia bezpieczeństwo w czasie, gdy maluszek zaczyna być aktywny. Pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii. Wałek wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrowiec na wałek posiada zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać w pralce w temp.

Wałek ochronny na łóżko - Zwierzątka Safari

101,8 zł

Dekoracyjny wałek Zwierzątka safari z imieniem Twojego dziecka. Pomysłowa ozdoba pokoju dziecięcego, a także super pomysł na prezent! Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii (dekoracje ścienne).

Kwiaty drewniane

86,1 zł

Drewniane kwiaty do dekoracji do pokoju dziewczynek. Wykonane z płyty MDF. Lakierowane farbami akrylowymi, które posiadają certyfikat bezpieczeństwa. 0

Szuflada Paul - buk

cena promocyjna od 246,- zł

Szuflada w kolorze bukowym, wykonana z drewna sosnowego. Bardzo jakościowa! Szuflada dopasowana wymiarowo do łóżek Paul i Woody. 0

Szuflada Paul - naturalna

cena promocyjna od 246,- zł

Szuflada pod łózko Paul i Woody, wykonana z drewna sosnowego. Wykończona jest dwiema warstwami lakieru bezbarwnego. Bardzo jakościowa! 0

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce