Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów
Produkty w kategorii

Fototapeta dziecięca 8-elementowa Pow Patrol

232,5 zł

Psi Patrol w Twoim pokoju! Tapeta ma wymiary 203 cm szerokości i 243 cm wysokości. Składa się z 8 paneli(pasów). Tapeta jest łatwa w naklejaniu. Możliwość naklejenia na starą tapetę. Jeżeli ściana jest większa niż wymiary tapety, należy tapetę przykleić centralnie na środku. Sposób naklejania: - zanim rozpoczniesz naklejanie, rozłóż wszystkie części na podłogę i sprawdź, czy tapeta nie jest uszkodzona (jeśli tak, to tapetę reklamuj przed naklejeniem) - przygotuj części w odpowiedniej kolejności - ułożenie pierwszej części określa położenie i ogólny wygląd gotowej tapety - pierwszą część połóż obrazkiem w dół i drugą stronę posmaruj klejem do tapet - umieść na ścianę Podczas procesu ustosunkuj się do zaleceń podanych przez producenta, podczas klejenia poszczególnych części nie czekaj zbyt długo, by tapeta miała proste krawędzie.

Fototapeta dziecięca 8-elementowa Minnie a Daisy

cena promocyjna 232,5 zł

Kto zna bajki Disney i bohaterki Minne i Daisy? Te koleżanki mogą ozdobić pokoik dziewczynki! Tapeta ma wymiary 203 cm szerokości i 243 cm wysokości. Składa się z 8 paneli(pasów). ZANIM ROZPOCZNIESZ: Tapeta składa się z ośmiu paneli. Poprzez ścisłe procedury kontroli jakości produkcji staramy się przynieść produkty o najwyższej i doskonałej jakości.

Fototapeta dziecięca 8-elementowa Monsters University

cena promocyjna 205,9 zł

Zmień swój pokoik z naszą rewelacyjną fototapetą Monsters University. Dołącz do Mika, Sally i dalszych przyjaciół. Nowość firmy Waltastic fototapeta 8-elementowa, która ozdobi każdy pokoik dziecięcy. Tapeta ma wymiary 203 cm szerokości i 243 cm wysokości. Składa się z 8 paneli(pasów). ZANIM ROZPOCZNIESZ: Tapeta składa się z ośmiu paneli.

Fototapeta dziecięca 8-elementowa Frozen II

232,5 zł

Nowość od Walltastic z bohaterkami Frozen, Anna i Elsa z bałwankiem Olafem udekoruje pokoje mikośników tej bajki. Tapeta ma wymiary 203 cm szerokości i 243 cm wysokości. Składa się z 8 paneli(pasów). Zanim rozpoczniesz dekorowanie: Tapeta składa się z paneli. Przed samotnym nakładaniem tapety rozłóż je na podłodze by sprawdzić, czy odpowiada Ci jakość, kolory i czy panele nie są uszkodzone i pasują do siebie.

Fototapeta dziecięca 8-elementowa Ben 10 Omniverse

cena promocyjna 205,9 zł

Ben i misja kosmiczna! Okazja dla Bena, Frankestrike, Snare - Oh, żeby stawić czoła wrogowi i pokazać swoją siłę. Walka ze złem to rzecz najważniejsza! Nowość firmy Waltastic fototapeta 8-elementowa, która ozdobi każdy pokoik dziecięcy. Tapeta ma wymiary 203 cm szerokości i 243 cm wysokości. Składa się z 8 paneli(pasów).

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce