Infolinia: pon-pt 7:30-16:00 +48 223 071 747
Masz w koszyku
0 produktów

Ze względu na święto państwowe w CZ jest dnia 28.9.2016 działanie infolinii ograniczone.
W razie pytań prosimy o kontakt na info@babymeble.pl

Produkty w kategorii

Domek dla lalek Królewska rezydencja

425,2 zł

Każda dziewczynka marzy o bajkowym domku lalek. Teraz jej marzenia mogą się ziścić. Domek składa się z trzech pięter, na których jest łącznie 5 pokoi (łazienka, kuchnia, jadalnia, salon, sypialnia). Ponadto dom posiada taras. Opakowanie zawiera 17 sztuk meblelków. Produkt wykonany jest z drewna, z dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo gier.

Domek dla lalek Classic

291,9 zł

Każda dziewczynka marzy o bajkowym domku lalek. Teraz jej marzenia mogą się ziścić. Domek składa się z dwóch pięter, na których jest możliwe dowolne układanie mebelków. Opakowanie zawiera 13 sztuk meblelków i 2 lalki. Produkt wykonany jest z drewna, z dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo gier.

Drewniany domek dla lalek

355,3 zł

Każda dziewczynka marzy o bajkowym domku lalek. Teraz jej marzenia mogą się ziścić. Domek składa się z dwóch pięter, na których są łącznie 4 pokoje(łazienka, kuchnia, salon, sypialnia). Opakowanie zawiera 14 sztuk meblelków i 4 lalki. Produkt wykonany jest z drewna, z dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo gier.

Domek dla lalek Bajkowa rezydencja

364,9 zł

Każda dziewczynka marzy o bajkowym domku lalek. Teraz jej marzenia mogą się ziścić. Domek składa się z trzech pięter, na których są łącznie 4 pokoje (łazienka, kuchnia, salon, sypialnia). Ponadto dom posiada taras. Opakowanie zawiera 13 sztuk meblelków i 2 lalki Produkt wykonany jest z drewna, z dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo gier.

Dziecięcy elektryczny pojazd Peg Perégo - Mini Princess

474,5 zł

Jednoosobyowy dziecięcy elektryczny pojazd włoskiej firmy Peg-Pérego z licencją Ducati. Elektryczny motor na trzech kółkach jest przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia. Dobry silnik i baterie wystarczają na 95 minut jazdy prędkością 2,7 km/h. Mini Ducati GP sprawdza się na płaskim terenie z maksymalnym nachyleniem 5%.

Dziecięcy elektryczny pojazd Peg Perego - Fiat 500

1 091,7 zł

Dziecięcy elektryczny pojazd włoskiej firmy Peg-Pérego z licencją FIAT. Fiatek 500 jest przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia. Dobry silnik i baterie wystarczają na 25 minut jazdy prędkością 3,7 km/h. FIAT 500 sprawdza się na płaskim terenie z maksymalnym nachyleniem 5%. Prędkości w przód i w tył są obsługiwane za pomocą dźwigni zmiany biegów.

Dziecięcy elektryczny pojazd Peg Perego - Mini Ducati

474,5 zł

Jednoosobyowy dziecięcy elektryczny pojazd włoskiej firmy Peg-Pérego z licencją Ducati. Elektryczny motor na trzech kółkach jest przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia. Dobry silnik i baterie wystarczają na 95 minut jazdy prędkością 2,7 km/h. Mini Ducati sprawdza się na płaskim terenie z maksymalnym nachyleniem 5%.

Dziecięcy elektryczny samochodzik Peg Perego - Fiat 500

1 134,6 zł

Dziecięcy elektryczny pojazd włoskiej firmy Peg-Pérego z licencją FIAT. Fiatek 500 jest przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia. Dobry silnik i baterie wystarczają na 25 minut jazdy prędkością 3,7 km/h. FIAT 500 sprawdza się na płaskim terenie z maksymalnym nachyleniem 5%. Prędkości w przód i w tył są obsługiwane za pomocą dźwigni zmiany biegów.

Dziecięcy pojazd elektroniczny Peg Perégo - Ducati Desmosedici

761,6 zł

Jednoosobyowy dziecięcy elektryczny pojazd włoskiej firmy Peg-Pérego. Elektryczny motor na trzech kółkach jest przeznaczony dla dzieci od 2 do 4 roku życia. Dobry silnik i baterie wystarczają na 65 minut jazdy prędkością 3,9 km/h. Ducati Desmosedici Raider sprawdza się na płaskim terenie z maksymalnym nachyleniem 5%.

Dziecięcy elektroniczny quad Peg Perégo - Corral Bearcat

1 007,6 zł

Jednoosobyowy dziecięcy elektryczny pojazd włoskiej firmy Peg-Pérego. Elektryczny quad jest przeznaczony dla dzieci od 2 do 4 roku życia. Dobry silnik i baterie wystarczają na 70 minut jazdy prędkością 3,7 km/h. Corral Bearcat sprawdza się na płaskim terenie z maksymalnym nachyleniem 5%. Gaz i hamulce są na jednym pedale - po naciśnięciu samochodzik rusza, po luzowaniu zwalnia.

Fisher Price Przyczepka z klockami

237,9 zł

Niesamowita zabawka, która rozwija zdolności motoryczne dzieci. Zabawa z przyczepką i kockami, które mogą być układane na siebie! Przyczepka z czterema ruchomymi klockami. Po naciśnięciu przycisku klocki huśtają sie po ramie. Dodatkowe efekty muzyczne. 0

My Little Pony Księżniczka SPARKLE z przyjaciółką

69,7 zł

Kolorowy zestaw dwóch ładnych kucyków pony, którzy są przygotowani na wszystkie przygody. Opakowanie zawiera: 2 kucyki pony (Twilight Sparkle, Rainbow Dash) oraz koronkę, grzebień, spinki i opaskę na głowę. 0

Grandsoleil drewniany domek ogrodowy Kubuś Puchatek

685,4 zł

Czas na zabawę! Domek ogrodowy dla fanów Kubusia Puchatka. Grandsoleil Domek ogrodowy wykonany z drewna, otwierane drzwi, dwie pary otwieranych okiennic. Wymiary: - 90 x 78 x 91 cm 0

  
Kontakt

Telefon: +48 223 071 747
E-mail:

Więcej informacji kontaktowych

Referencje

banaby.pl - meble dziecięce